MATKA TEŻ CZŁOWIEK

Dlaczego powinnaś pokochać siebie?

Mama Kubusia14 comments932 views

Nikt nie jest idealny. Nie powiem Ci, że masz cudowną figurę, podczas gdy z pod bluzki widoczne są małe oponki. Nie powiem, że masz piękne włosy jeśli, są zaniedbane. Nie powiem, że masz piękny uśmiech, kiedy masz krzywe zęby. Nie powiem Ci, że masz świetny charakter, jeśli jesteś nie do zniesienia. Podam Ci jednak jeden niepodważalny powód, dla którego powinnaś pokochać siebie, bez względu na to jak wyglądasz, czym się zajmujesz i jaka jesteś.

 

JESTEŚ MAMĄ.

 

 

14 komentarzy

  1. O kurcze, spodziewałam się długiego tekstu motywacyjnego, a tu taka niespodzianka! :) Dwa słowa, które zmotywowały mnie chyba jeszcze bardziej! :) Pozdrawiam.

  2. Zgadzam się. To, że jesteśmy mamami czyni nas pięknymi i właśnie dlatego powinnyśmy kochać siebie. Nasze maluchy powinny mieć uśmiechnięte i kochające siebie mamy, aby uczyły się od nas, że trzeba kochać siebie bez względu na to, jak wyglądamy.

  3. Karola, kiedy następny tutorial? :) Może tym razem jakaś czapka? Dzisiaj jadę do mamy po maszynę i mam zamiar zacząć coś tworzyć. Trzymaj kciuki, żebym jej nie wyrzuciła przez okno jak mi nic nie wyjdzie :p

Leave a Response