WNĘTRZA

Nautix- marynistyczne dekoracje.

Mama Kubusia18 comments1996 views

Nasz pokój nie jest jeszcze gotowy, pozostało mi między innymi uszycie pościeli dla Kuby. Są jednak z nami dekoracje, które chciałabym Wam pokazać już teraz. Przybyły do nas ze sklepu marynistycznego- Nautix, podpowiem Wam, co jeszcze możecie tam znaleźć.

IMG_4284

Z racji mojego uwielbienia do wszelkiego rodzaju poduszek, zawitały do nas trzy kolejne. Różne od siebie, jednak każda z nich idealnie wpisuje się w nasz marynistyczny styl. Jaśki są na tyle grube, że świetnie sprawdzają się podczas czytania książki. Biorąc pod uwagę fakt, że poduszki z kotwicami uszyłam sobie sama- postawiłam na paski. Czerwień, granat, biel- tych kolorów jest u nas w pokoju najwięcej.

Na ścianach pojawiły się… Koła ratunkowe! Małych kształtów- wykonane z ogromną starannością. Idealnie dopełniają się z resztą gadżetów wiszących na ścianie. Umieściłam je na hakach, na których do niedawna wisiały głośniki. Niebawem zawisną przy nich kule Cotton Ball Lights, zaś na chwilę obecną w ich pobliżu znajdziecie piankowy napis “Kuba“.

IMG_4272

IMG_4261

IMG_4271

IMG_4260

IMG_4279

NAUTIX to świetne miejsce dla osób lubujących się w marynistycznym stylu. Idealne miejsce, w którym znajdziecie wszelkiego rodzaju dekoracje marynistyczne- począwszy od pościeli, poprzez stery, termometry, na meblach i dzwonach żeglarskich kończąc. Jeśli więc chcecie urządzić sobie pokój, czy biuro w stylu marynarskim- lepszego, polskiego sklepu w tym klimacie nie znajdziecie.

IMG_4284

IMG_4266

IMG_4270

IMG_4277

IMG_4274

Mam nadzieję, że już niebawem pokażę Wam nasz marynarski kącik w całej okazałości. Tymczasem zachęcam Was do przejrzenia oferty sklepu Nautix. Kto wie, może i w Was rozbudzi się miłość do stylu marynistycznego.

IMG_4263

***
Jak widzicie blog odmienił się całkowicie. Jesteśmy już na własnym serwerze, skąd nikt nas już nie wyrzuci i nie musimy obawiać się żadnych awarii, czy niedogodności- jak było to w przypadku Bloggera. Moje początkowe przerażenie ukoronowane zostało dumą i zadowoleniem.

 

18 komentarzy

  1. O kurcze, rzeczywiście wszystko się tu pozmieniało. Oczywiście na plus, widać, że traktujesz blogowanie poważnie, a to się ceni.
    A same dekoracje świetne, gdybym miała chłopca z pewnością pomyślałabym o takim klimacie również u nas.
    Pozdrawiam, Marika.

  2. wow ale cudowny ten pokój, juz tez chcę dla Mai miec, najlepiej osobny, ja tak ładnie nei zrobię, bo na wynajmie niewiele na scianach moge robić ;/

Leave a Response