LIFESTYLE

Wywiad z wampirem- zadaj pytanie prawnikowi.

Mama Kubusia10 comments993 views

Untitled-3

Na pytania związane z prawem rodzinnym, czekamy do przyszłego piątku- 10 października. Możecie zadawać je bezpośrednio pod tym wpisem, bądź wysyłać pod wybrany adres e-mail: karolinaalewandowska@gmail.com, lub arkadiusz.szczudlo@flaw.pl. Odpowiedzi zostaną opublikowane na blogu, w specjalnie przygotowanym wpisie.
Odpowie na nie młody prawnik, z zamiłowania fotograf- Arkadiusz Szczudło, który jest również autorem bloga ściśle związanego z prawem w modzie- flaw.pl. Z kolei jego z jego twórczością możecie zapoznać się tutaj- Mafiku Photography.

10 komentarzy

 1. Karola cudowny pomysł! Możecie pomóc, a pamiętajcie, że dobro wraca! :)
  Korzystając z okazji…

  Dlaczego samodzielnie wychowująca matka nie jest w świetle prawa matką samotną, mimo tego, że w praktyce nie utrzymuje żadnych kontaktów z ojcem dziecka?

 2. I jeszcze jedno. Czy jeśli nie będę żyła z ojcem mojej córki (jestem jeszcze w 9 miesiącu ciąży, poród za dwa tygodnie), no lepiej dać jej moje nazwisko, czy jego? Nie chcę, by miał prawa do małej, ale chciałabym wnosić o alimenty.

 3. Fajnie, że wyszliście z inicjatywą i stworzyliście taką opcję, tym bardziej, że generalnie porady prawne są bardzo drogie. Brawo Karolka! :)
  Oczywiście ja też mam pytanie.
  Jakich papierów, dowodów i innych rzeczy potrzebuję, aby wnieść do sądu pozew o podwyższenie alimentów? Co gorsza ojciec mojej córki pracuje na czarno…

Leave a Response