GADŻETY DLA DZIECIZABAWA

Chłopcy również uwielbiają Peppę i George’a!

Mama Kubusia12 comments1901 views

Świnka Peppa fascynuje mojego Kubę już od kilku miesięcy i nic nie wskazuje na to, aby miłość ta miała się w najbliższym czasie wypalić. Chętnie ogląda zarówno świnkową bajkę, jak i bawi się różnymi zabawkami obrazującymi Peppę i Georga. Nie wiedzieć dlaczego wśród wielu ludzi utarło się przekonanie, że na swój sposób Peppa przeznaczona jest dla dziewczynek. Czytałam już w sieci dziwne historie, w których to sprzedawczynie w sklepie zdziwione były faktem, że mamy dopytują o produkty odzieżowe z Georgem dla chłopca. Było to dla nich po prostu nie do pojęcia, tak samo jak dla mnie  naprawdę niezrozumiałe jest to dziwne zjawisko. Świnka Peppa jest na tyle urocza, że chwyta za serca zarówno chłopców, jak i dziewczynki!

Z wypiekami na policzkach oglądałam zdjęcia na Instagramie koleżanek z UK, na których widniały różnego rodzaju kosmetyki z Peppą. Chcąc zrobić mojemu Kubie przedwczesny prezent dla Mikołaja postawiłam na gadżety Świnki Peppy. Prawdę mówiąc pewna byłam, że w Polsce takich rzeczy nie znajdę, jednak pewnego wieczoru przeszukałam wiele stron w sieci i znalazłam! Moim oczom  ukazała się różowa  strona, na której znalazłam wiele produktów z uroczą Świnką Peppą. Sklep Bajkova.tv, bo o nim mowa- w swoim asortymencie posiada zarówno filmy DVD z przygodami świnkowej rodzinki, jak i kosmetyki, artykuły szkolne, dodatki do dziecięcego pokoju i inne gadżety z wizerunkiem Świnki Peppy.

 

logo

Chcąc zrobić mojemu Kubie przedwczesny prezent dla Mikołaja postawiłam na gadżety Świnki Peppy. Chcąc pokazać Wam je wszystkie podzieliłam je na dwie grupy tematyczne.

KOSMETYKI ZE ŚWINKĄ PEPPĄ.

IMG_4057

Marzyłam o tym, by znaleźć chociaż płyn do kąpieli Świnka Peppa. A oprócz niego, w naszym domu zawitały również: szczoteczka do zębów Świnka Peppa, pasta do zębów Świnka Peppa, mydło w piance Świnka Peppa, oraz płyn do kąpieli i puszczania baniek Świnka Peppa! Zrobił nam się z tego bardzo ciekawy zestaw, który wywołam ogromny uśmiech na twarzy Kubusia, który z radościa palcem pokazywał, że Świnka Peppa jest tu, tu, tu, tu, tu i tu.

PŁYN DO KĄPIELI ŚWINKA PEPPA.

IMG_4064

Wyobrażacie sobie, że w sklepie Bajkowa.tv płyn do kąpieli o pojemności czterystu ml możecie nabyć na niespełna dziesięć złotych?! Produkt teoretycznie przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Świetnie się pieni, jeszcze ładniej pachnie, a sama świadomość kąpieli w świnkowym płynie  jest już ogromną satysfakcją.

PŁYN DO KAPIĘLI I BAŃKI ŚWINKA PEPPA.

IMG_4073

IMG_4075

Każde dziecko uwielbia bańki, więc co powiecie na niezwykle wydajne bańki Świnka Peppa? Mogę one również pełnić funkcję płynu do kapieli!

MYDŁO W PIANCE ŚWINKA PEPPA.

IMG_4067

A co powiecie na mydło, które możecie formować w dowolny sposób? Świnkowe mydło w piance idealnie się do tego nadaje, a dodatkowo pachnie niezwykle przyjemnie.

PASTA DO ZĘBÓW ŚWINKA PEPPA I SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW ŚWINKA PEPPA.

IMG_4071

Kuba uwielbia myć ząbki i dzięki Bogu nigdy nie musiałam go do tego specjalnie zachęcać. Wiem jednak, że są rodzice, których maluszki niechętnie myją ząbki. Może zaakceptują szczoteczkę do zębów i pastę Świnka Peppa? Myślę, że ta urocza świnka pomoże umyć ząbki nawet największym przeciwnikom szczotkowania!

Aby kąpiel nie była nudna…

KREDKI DO KĄPIELI ŚWINKA PEPPA.

IMG_4055

IMG_4056

IMG_4062

Niespełna piętnaście złotych, a tyle radości… Kredki do kapieli Świnka Peppa rozbudzą wyobraźnię małego dziecka i dadza upust jego kreatywności. Zresztą, sami widzicie. ;)

Z racji tego, że Kubuś ostatnio bardzo szybko chodzi spać- jest już po kąpieli i osobiście przetestował wszystkie kosmetyki Świnka Peppa. Wszystkie rzeczywiście świetnie się pienią i bardzo ładnie pachną. Pasto do zębów ma z kolei smak jakby gumy balonowej! Pycha! ;)

IMG_4085

Po za świnkowymi kosmetykami przyjechały do nas także świnkowego artykuły szkolne, właściwie papiernicze. Dwie teczki, kolorowankę i piórnik schowałam Kubusiowi i zobaczy je dopiero w Mikołajkowy poranek. Wiedziałam, jednak że z racji tego, że Kubuś uwielbia rysować- 42-elementowy zestaw do rysowania Świnka Peppa prawi mu ogromną przyjemność! Oczywiście on, zarówno jak reszta gadżetów dostępny jest w bajkowym sklepie, dokładnie tutaj.

IMG_4079

IMG_4080

IMG_4087

IMG_4089

Wszystkie artykuły wyżej opisane, dostępne są w internetowym sklepie bajkowa.tv w niezwykle atrakcyjnych cenach! Wiem, że Wasze maluchy również kochają Świnkę Peppę, więc pędźcie i szykujcie mikołajkowe paczuszki! ;)

12 komentarzy

    1. Tzn. wiesz, kredki same w sobie są fajne, ale taki mały rozbójnik jak mój synek ( w sumie to mam dwóch rozbójników :P)gdyby poznał magiczne kredeczki które nadają się do wanny, to na pewno próbowałby zwykłymi po ścianach :P Co jak co, ale kredki toleruję tylko i wyłącznie na papierze ; )

  1. Moja Kinia też bardzo lubi Peppę. Choć teraz już trochę jej przeszło, ale nadal ją od czasu do czasu ogląda (kiedyś oglądała codziennie). :) Pastę do zębów widziałam kiedyś w jakimś sklepie, ale pozostałych rzeczy nie. Co do kredek to Kinia byłaby zachwycona, a jak jest z domyciem po nich wanny?

  2. Moja czteroletnia córka i trzyletni synek uwielbiają Peppę. :) Ale też spotkałam się z tym stwierdzeniem, że Peppa to tylko dla dziewczynek, masakra!

    Świetne te produkty, sami pewnie zaopatrzymy się w kilka kąpielowych gadżetów! ;)

  3. Kredki i farbki do kąpieli baaaaaardzo lubimy. A powiedz jak ze składem płynu do kąpieli? Na stronie Bajkowej nie widzę aby był podany. Inaczej – widzę na zdjęciu ale za nic go nie mogę powiększyć aby przeczytać ;))

  4. A ja akurat uważam, że Peppa to bajka dla dziewczynek, no bo świnki są różowe. Nie wstyd Ci, że Twój syn ma akcesoria z różową świnką? :D

Leave a Response