Bez kategorii

Spersonalizowany kalendarz- idealny pomysł na świąteczny prezent.

Mama Kubusia2 comments1150 views

Od niedawna zaczęłam już  zastanawiać się, co podarować bliskim przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście jak przy każdej okazji największy problem mam z prezentami dla Kubusia. Z innymi członkami rodziny idzie dużo łatwiej.

DSCN0279

Wiadomo, że nie ze wszystkimi widujemy się codziennie, bądź chociażby co weekend. W związku z tym pomyślałam, że świetnym prezentem będzie kalendarz na 2015 rok. Oczywiście nie taki zwykły, szary i ponury, a fotokalendarz. To oczywiście nic innego jak kalendarz z własnym zdjęciem. Zamówiłam go na stronie colorland.pl. Mieliśmy już kiedyś z Kubusiem taki kalendarz, więc wiedziałam, że jego przygotowanie zajmuje naprawdę niewiele czasu, a efekt jest naprawdę świetny. Kalendrz ma format A3, a załączone w nim zdjęcia Kubusia prezentują się świetnie. Wzory kalendarzy? Jest w czym wybierać, zapewne więc każdy znajdzie coś dla siebie.

DSCN0276

DSCN0277

Myślę, że to fajna możliwość podarowania części siebie komuś, kto nie może być blisko nas. Tym sposobem bliska nam osoba, każdego dnia spoglądać będzie na zdjęcia, które przygotowaliśmy. Tym razem będzie to druga babcia Kubusia i wierzę, że z prezentu będzie zadowolona.

A czy Wam podobają się fotokalendarze?

2 komentarze

  1. na pierwszą rocznice ślubu zrobiłam kalendarz, w którym każdego dnia wypadało jakieś święto np. 15.XII – 3 lata temu zostawiłeś na moim parapecie bałwanka itp. 22.I. 5 lat temu pierwszy raz mnie pocałowałeś. To był kalendarz książkowy i nie był jaki świetny jak Twój, ale jestem zwolenniczką personalizowanych prezentów :)

  2. Jest świetny! Raz nawet zamówiłam taki ze zdjęciami na agregatorze ofert i oszukali mnie skurczybyki! Ale chyba wrócę do tego pomysłu jak będę mieć więcej fajnych zdjęć :)

Leave a Response