MODA DZIECIĘCAZABAWA

Wigilia ze Slash Dot Dash / . –

Mama Kubusia12 comments1151 views

Na ten dzień czekałam od dawna. Wyobrażałam go sobie szczegółowo, kiedy późnymi wieczorami snułam marzenia. Chciałam, by był wyjątkowy.

page1

page2

I był wyjątkowy. Jeszcze rok temu Kuba przespał wigilijną kolację. Tym razem zasiadł z nami do stołu, co nieco zmieniło klimat i przebieg wszystkich dotychczasowych świąt w moim życiu. Odczuwałam znacznie większą dawkę radości niż do tej pory. Mój wewnętrzny smutek tak silnie potęgowany co roku przy okazji Bożego Narodzenia był znacznie mniej odczuwalny. Czułam jedynie dumę i ogromną radość, a wewnątrz siebie ściskałam łzy wzruszenia.

WP_20141224_025

WP_20141224_043

page4

WP_20141224_053

WP_20141224_056

Kuba na Mikołaja czekał od kilku tygodni. Z radością opowiadał o prezentach i o samej jego wizycie. Na godzinę przed wyjściem pomagał rozkładać po domu słodycze, a później wyczekiwał Świętego pod drzwiami. Początkowy wstyd zamienił się w ogromną radość, która udzieliła się równiez mi samej.

page9

page10

WP_20141224_059

WP_20141224_075

WP_20141224_076

Jednym z prezentów świątecznych Kuby jest Furby, wokół którego pojawiła się lawina komentarzy na naszym Instagramie, kiedy opublikowałam zapowiedź prezentu. Pełne niezrozumienia pytania, sugestie, że Kuba jest za mały na tą interaktywną zabawkę. Ale czy można być za małym na pluszaka? Czy można być za małym, by przytulać, głaskać i ciągnąć za ogon? Czy można być za małym, by okazywać wrażliwość? Nie sądzę. Gdy jeszcze kilka tygodni temu pokazałam Kubie reklamę Furbiego, niemal piszczał z radości. Spytany o to, czy taka zabawka sprawiłaby mu przyjemość, odpowiedział, że tak, a w jego oczach pojawiły się ogromne iskierki. Spytany o to, co będzie robił z Furbym, odparł “babić”. No właśnie, Furby to przede wszystkim zabawa. Nieistotnym jest, że Kuba nie nauczy go porządnie mówić. Ważne, że okaże mu sporą dawkę zainteresowania, czułości i miłości. Kiedy sam odpakował jeden z prezentów, zobaczył pudełko, a w nim wyczekiwanego Furbiego, nie potrafił opanować radości. A czy nie o to chodzi w prezentach, by cieszyły i wywoływały uśmiech?

page5

page6

Na ten dzień czekałam również z innego powodu. Z wypiekami na twarzy czekałam na najnowszą kolekcję jednej z naszych polskich marek odzieżowych. Z zazdrością spoglądałam na starą kolekcję i liczyłam dni do premiery nowej. Wiedziałam, że tym razem się uda. I udało się. Mowa oczywiście o Slash Dot Dash / .  – i kolekcji LIKE A / KIND OF. Cudowne wykroje, delikatne dzianiny, robiące wrażenie kolory. Przyznam szczerze, że początkowo obawiałam się tego fioletu i nie byłam pewna, czy Kubie będzie w nim do twarzy. Teraz już nie mam najmniejszych złudzeń. Oboje jesteśmy zadowoleni. Ja, bo spełniłam kolejne, małe marzenia. Kuba, bo w ubrankach jest mu wygodnie. I prawdą jest, że im dłużej na coś czekamy, tym przyjemniej będzie to smakować. Slash Dot Dash / . – posmakowało nam bardzo, chcemy więcej!

page7

page8

WP_20141224_100

WP_20141224_114

WP_20141224_136

blog grafika — kopia — kopia — kopia

12 komentarzy

  1. Aaaaaaaaa, jesteście fantastyczni. Karolka pięknie wyglądasz- do twarzy Ci naprawdę w tych nowych włoskach, a Kubulek jak zawsze przeuroczy. Fajnie, że udało Ci się załatwić Mikołaja! Buziaki i wesołych Świąt kochani!

  2. Cudowne masz te włosy, a fioletowy dresik mega. U nas też była radość z prezentów, kolejka elektryczna i też zestaw Wadera polecony kiedyś przez Ciebie. WEsołych Świąt! :) Marta i Zuzia.

  3. Aż miło patrzeć na te wszystkie zdjęcia przepełnione wielką radością :)
    U nas też był Wader tylko w postaci dużego autka z przyczepką (przeważnie starszy synek wsadza młodszego i go wozi:)). Jednak największą furorę zrobił jak zwykle Tomek Lokomotywa : )
    Wesołych Świąt! :)

  4. Pieknie spedzony czas ;)tyle radosci i usmiechu Kubusia :) u nas bylo bardzo podobnie – duzo radosci prezenrow usmiechu pomimo wysokiej temperatury Zoski 39,5 :( Pozdrawiamy i wesolych dalszych swiat :)

Leave a Response