MATKA TEŻ CZŁOWIEK

Poproszę 24 wkręty. Nie, 28. Da Pan 30.

Mama Kubusia3 comments1042 views

Sklepy budowlane nie są dla mnie…

screw_PNG3000

Z racji tego, że jutro będę budowała coś pięknego (tak, tak- pokażę Wam na pewno)- potrzebowałam gwoździ. A przynajmniej tak mi się wydawało. Początkowo myślałam, że wystarczy mi klej do drewna, później uparłam się przy pistolecie ze spinaczami, który mam w domu. Potem oświecono mnie, że nawet gwoździe nie są odpowiednie, a jedynym czego potrzebuję są wkręty. Wkręty? Trochę mnie ścięło, bo wyobraziłam sobie od razu haczyki z plastikami, które były potrzebne przy montażu kołków do huśtawki Kuby. Sprawdziłam jednak co i jak i rzeczywiście wkręty okazały się być tym, czego potrzebuję. Przy okazji trafiłam na stornę https://pneumaticon.pl/, gdzie prowizorycznie poszerzyłam swoją wiedzę z zakresu maszyn i urządzeń pneumatycznych. I  choć wiedziałam, że budowlaniec ze mnie żaden, pewna siebie udałam się do sklepu z artykulami budowlanymi.

-Dzień dobry, w czym możemy Pani pomóc?
-Dzień dobry, poproszę 24 wkręty. *dumna, że zapamiętałam nazwę!*
-24 wkręty, tak? Jaka długość?
-Nie, 28. Albo da Pan 30, będzie z głowy. *#oBoże*
-*śmiech* Dobrze, jakiej długości?
-Kurde, zapomniałam… *poker face*. Proszę poczekać… *uroczy uśmiech i telefon do mojego taty*

Jestem miszczem, po prostu miszczem. Ale udało się, kupiłam, mam. A teraz życzcie mi powodzenia, żebym nie zrobiła sobie jutro krzywdy. Moja duma nie pozwala mi na poproszenie o pomoc brata, czy taty.

-Nie zrobisz tego sama, popsujesz…
-Co? Ja nie dam rady? Ja dziecko urodziłam!

Pewna jestem jednak, że o pomoc poproszę. Zaraz po tym, jak wbiję sobie coś w palec i białe drewno nie będzie już białe, a różowe.

blog grafika — kopia — kopia — kopia

3 komentarze

  1. Hehehe ja też lubię majsterkować ale przyznam, że nom faceci fajnie reagują jak kobiety kupują takie gadżety hehehe

Leave a Response