GADŻETY DLA RODZICÓW

Idealny prezent na urodziny? Pamiątkowy fotoalbum.

Mama Kubusia2 comments2421 views

Długo zastanawiałam się, co powinnam podarować mojemu tacie na urodziny. Bo co można dać komuś, kto ma już wszystko? Postanowiłam więc zrobić dla niego pamiątkowy PixAlbum.

WP_20150602_12_52_48_Pro

WP_20150602_12_51_26_Pro

Czym jest PixAlbum? To nic innego, jak album z Twoimi zdjęciami. Na stronie PixBook zawsze realizowałam tego typu zamówienia- czy to drukowanie zdjęć, czy różnego rodzaju fotoksiążki, które prezentowałam Wam na blogu. PixAlbum jest jednak całkowitą nowością. Czym różni się od zwykłej fotoksiążki? Już na pierwszy rzut oka widać, że znaczącą różnica jest okłada- ta w fotoalbumie jest podłożoną gąbką, w efekcie czego PixAlbum jest niezwykle przyjemny w dotyku. PixAlbum odróżnia się także od zwykłej fotoksiążki wyjątkowo twardymi kartkami.

Na czterdziestu stronach zamieściłam zdjęcia mojego taty, które wykonane zostały na przestrzeni pięćdziesięciu lat jego życia. Większość z nich była w naprawdę kiepskim stanie, więc PixAlbum zapewni wspomnieniom dłuższą żywotność. To świetna pamiątka na lata i jestem pewna, że mój tata będzie z tego prezentu zadowolony.

WP_20150602_12_52_01_Pro

2 komentarze

  1. o widzisz a ja akurat rozmyslalam gdzie zamowic fotoksiazki dla syna
    (chce na jego drugie urodziny zamowic mu dwie – jedna od narodzin do 1 urodzin, druga od 1 urodzin do 2)
    gdzie nie zagladalam ceny kosmiczne, a na pixbook za 89 zl moge wpakowac nawet 480 zdjec :D

Leave a Response