GADŻETY DLA RODZICÓW

Obraz Canvas- wyjątkowy pomysł na prezent.

Mama Kubusia3 comments1065 views

Jakiś czas temu tata Grzesia obchodził okrągłe urodziny. Długo myślałam nad prezentem, aż wreszcie znalazłam coś idealnego.

Z racji tego, że na półkach ma sporo ramek ze zdjęciami, postanowiłam stworzyć dla niego fotoobraz. Aby stworzyć obraz na płótnie, wykorzystałam zdjęcie o sporej rozdzielczości. Chwila pracy w programie służącym do składania zamówienia i gotowe. Powiem Wam, że obawiałam się, czy prezent zdąży do nas dotrzeć, przed jego urodzinami , ponieważ zamawiałam go dosłownie na kilka dni przed tą małą uroczystością. I co? Obraz Canvas dotarł do nas już we wtorek i ledwo powstrzymałam się przed tym, by pokazać go jubilatowi.

Oczywiście zrozumiałym jest, że nie pokażę Wam tego, co stworzyłam dla Grzesia taty- ze względu na jego prywatność. Mogę Was jednak zapewnić, że jakość obrazu na płótnie jest naprawdę wysoka. Uważam, że taki fotoobraz jest świetnym pomysłem na prezent- pozwala odtworzyć w dużo większym formacie zapomniane, ale jakże ważne dla nas zdjęcia, a także w nieco innym wymiarze niż tradycyjne ramki uwiecznić na ścianie ważne dla nas chwile.

Gdybyście byli ciekawi- mój obraz na płótnie stworzyłam na stronie www.colorland.pl/fotoobraz.

A czy Ty masz już w domu obraz z Twoim zdjęciem?

fotoobraz, obraz canvas, obraz na płótnie, obraz z Twoim zdjęciem

3 komentarze

Leave a Response