FILMYPARENTING

Piracka jesień z „Tomkiem i Przyjaciółmi” – Premiera już 3 października!

Mama Kubusia1223 views

3 października na ekrany kin trafi najnowszy film o przygodach „Tomka i Przyjaciół”, który z pewnością skradnie serca maluchów. „Legendę o zaginionym skarbie” będzie można oglądać w jesienne weekendy w Multikinach w ramach „Poranków z Tomkiem i Przyjaciółmi”. Wielbiciele odważnych lokomotywek z łatwością przeniosą też przygody z kina wprost na domowy dywan. W szerokiej ofercie Fisher-Price® znajdą swoich ulubionych bohaterów serii oraz zestawy pozwalające na nowo odgrywać niezwykłe filmowe opowieści.

Mimo tego, że Tomek liczy już 70 lat, nadal zachwyca kolejne pokolenia maluchów. Tej jesieni na miłośników niebieskiej lokomotywki czeka nie lada gratka. Do kin wchodzi nowy, długometrażowy film „Legenda o zaginionym skarbie”, który z pewnością zaskoczy małych widzów nie tylko niezwykle kolorową animacją, ale także mocno trzymającym w napięciu scenariuszem.

Tym razem Tomek na skutek nieszczęśliwego wypadku wpada do jaskini, na dnie której zauważa stary statek piracki. Jakie tajemnice są z nim związane? Czy Tomek zapobiegnie wielkiej kradzieży? To koniecznie trzeba zobaczyć. Tak emocjonujących przygód „Tomka i Przyjaciół” jeszcze nie było!

Najnowszy film o dzielnych przyjaciołach będzie wyświetlany o godzinie 10.30 w każdy weekendowy poranek od 3 października do 13 listopada w wybranych Multikinach na terenie całej Polski. Dzieci będą mogły obejrzeć swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo skorzystać z licznych atrakcji.

Szczegóły na stronie Multikina.

gf

W jesienne popołudnia najlepsza jest zabawa z przyjaciółmi. Dzięki ofercie Fisher-Price® można stworzyć bajkowy świat pociągów z wyspy Sodor na własnym dywanie. Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price® to kolekcja zabawek przeznaczona dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Lokomotywy, pojazdy oraz zestawy przedstawiają postaci oraz miejsca znane z bajki „Tomek i Przyjaciele”. Razem z lokomotywkami każdy maluszek może rozpocząć fascynującą podróż pełną przygód. W zależności od wieku dziecka dostępne są trzy linie zabawek.

Linia Tomek i Przyjaciele My First ThomasTM dla maluszków to lokomotywki i zestawy w żywych kolorach dostosowane do rozmiaru małych rączek, doskonale wprowadzające najmłodszych fanów w przyjazny świat Tomka i Przyjaciół.

Nieco starsze maluchy (3 lata +) zachwycą się linią Tomek i Przyjaciele Take-n-PlayTM. Metalowe lokomotywy są małe, trwałe i można je łączyć ze sobą dzięki magnesom, a zestawy sprytnie składają się, dzięki czemu łatwo je przenosić i przechowywać. Różnorodna oferta tematycznych zestawów i pojazdów pozwala odtwarzać kolejne przygody z wyspy Sodor.

Dla przedszkolaków Fisher-Price® przygotował linię Tomek i Przyjaciele TrackmasterTM. Wyposażone w napęd lokomotywki samodzielnie poruszają się po torach, a liczne zestawy i akcesoria pozwalają budować dopracowane, skomplikowane trasy, dzięki czemu dzieci mogą tworzyć cały świat Tomka i Przyjaciół.

Zabawa kolejką to świetny sposób na wspólną, kreatywną zabawę rodzica z maluchem. Wartości, które propagują lokomotywki – przyjaźń, odwaga czy chęć niesienia pomocy innym – nigdy nie tracą na aktualności, dzięki czemu Tomek i Przyjaciele niezmiennie od 70 lat podbijają serca kolejnych małych wielbicieli pociągów oraz ich rodziców.

Poranki 2015-Legenda o zagionionym skarbie

My na pewno wybierzemy się do kina, a Wy? :-)

***

A jeżeli szukacie świetnego sposobu na wdrożenie systemu CRM, zajrzyjcie koniecznie na stronę https://www.chromecrm.com/kontakt/– solidnie, szybko, tanio i konkretnie! :)

Leave a Response