MODA DZIECIĘCA

Zimowa wyprawka dla trzyletniego chłopca – przegląd znanych sieciówek.

Mama Kubusia3 comments1466 views

Z racji tego, że w Gdańsku dzisiaj na termometrze zaledwie trzy stopnie- delikatnie wkraczamy w temat zimowy.

Co roku jest to samo. Zakup kurtki, szalika, czapki, rękawiczek, ciepłych bluz, skarpetek i spodni. O zakupie ciepłego obuwia nawet nie wspominam, bo to najgorszy koszmar. Dlatego zrobiłam sobie małą wycieczkę po znanych sieciówkach i pokażę Wam, co w tym roku wpadło mi w oko. Opieram się głównie na rozmiar 98 i 104, bo właśnie takie nosi Kuba.

ZARA.

 

 

 

 

 

H&M

I tutaj smuteczek. Po przejrzeniu kolekcji w sklepie internetowym z przykrością stwierdzam, że nie znalazłam tam KOMPLETNIE NIC, co przykułoby moją uwagę i w czym widziałabym Kubę. I albo gust mi się skiepścił, albo nie wiem…

C&A

Bardzo podobna sytuacja, ale pewnie wynika to z tego, że akurat w C&A nigdy niczego nie kupiłam. Ubrania totalnie nie trafiają w mój gust.

Reserved

Bez tytułu Bez tytułu  Bez tytułu Bez tytułu Bez tytułu  Bez tytułu

I to by było niestety na tyle… Pokazałabym Wam jeszcze swoje typy z F&F, jednak z internetowej gazetce nie ma połowy tego, co znajduje się na sklepowych półkach – a naprawdę jest na czym oko zawiesić. Nie wiem jak Wy, ale ja F&F traktuję jako taki tańszy odpowiednik Zary. ;)

 

Jednak jak wiadomo, zimę najlepiej spędza się w domowym zaciszu, wśród bliskich osób; bądź… Na wyjazdach integracyjnych. Jeśli Wasza firma planuje coś takiego, sprawdźcie koniecznie https://kwaterydlafirm.pl/!

 

3 komentarze

  1. Oj przyjdzie taki moment, że syn ci powie “nie chcę takiego dzidziusiowego swetra” , albo “nie chcę bluzy z misiem, co ty nie wiesz, że ja lubię tylko autka?”. Niestety u nas przyszedł taki moment kiedy musiałam schować mój osobisty gust w kieszeń i zacząć zakupy w c&a, właśnie ze względu na te autka, pstrokatości i tę dziecięcą estetykę.

Leave a Response