KONKURSYURODA

Nowości od EkoZuzu + KONKURS.

Mama Kubusia4 comments1258 views

Z EkoZuzu i Couleur Caramel po raz pierwsze zetknęłam w październiku minionego roku i od razu pokochałam ich eye-liner. Tym razem w ręce wpadły mi inne kosmetyki. Czy sprawdziły się równie dobrze?

IMG_0530

Jak już doskonale wiecie, Eye Liner Couleur Caramel jest kosmetykiem, o którym mogłabym rozpisywać się godzinami, chwalić go miesiącami. Po dziś dzień uważam, że to najlepszy liner jaki miałam w rękach i naprawdę nie sądzę, by cokolwiek było w stanie go przebić. Jest niezwykle łatwy w aplikacji, a jeszcze łatwiejszy w zmywaniu. Tym razem w ręce wpadły mi jeszcze trzy inne kosmetyki marki Couleur Caramel: baza pod makijaż, pomadka i cień do powiek.

IMG_0537

Pomadka Couleur Caramel

Kocham czerwienie na ustach i wydaje mi się, że nie jestem jedyną kobietą, które je uwielbia. W swoim zapasie mam kilka różnych odcieni czerwieni, różnych marek. Część z nich spisuje się lepiej, część gorzej. Pomadce Couleur Caramel nie można odmówić kilku rzeczy – intensywności koloru i długości utrzymywania się kosmetyku na ustach. Z większością pomadek jest tak, że wystarczy sięgnąć po szklankę, czy widelec – a większość pomadki pozostaje na jedzeniu i sztućcach, obdzierając nasze usta z intensywnego koloru. Z pomadką Couleur Caramel jest na szczęście inaczej.

IMG_0533

IMG_0539

Baza pod makijaż Couleur Caramel

Skoro liner i pomadka spisały się tak świetnie – moje oczekiwania wobec bazy były bardzo duże. Niezwykle przyjemna w aplikacji, lekko wyczuwalny cytrusowy zapach. Niestety, nie dla mojej cery. Okazało się bowiem, że jestem chyba uczulona na jeden ze składników aktywnych, a tych w bazie jest aż dwadzieścia. Po dziś dzień nie wiem czy to wina nasion z baobabu, czy oleju z migdałów, jednak dosłownie po kilku minutach od nałożenia bazy na mojej twarzy pojawiała się drobna wysypka. Oczywiście nie oznacza to, że taki problem wystąpiłby także u Was – tym bardziej, że z tego co się orientuję, jestem pierwszą osobą, której baza Couleur Caramel nie podpasowała.

IMG_0535

IMG_0543

IMG_0544

IMG_0547

Cień do powiek Couleur Caramel

Na powieki zazwyczaj aplikuję jasne i ciemne brązy, oraz beże w różnych odcieniach, zatem cień Couleur Caramel idealnie wpasował się w moje gusta. Bardzo dobrze napigmentowany, nie ściera się z powieki, nie roluje.

IMG_0534

IMG_0542

IMG_0545

IMG_0546

KONKURS! WYGRAJ EYE-LINER COULEUR CARAMEL I CIEŃ COULEUR CARAMEL OD EKOZUZU!

IMG_0530

Macie ochotę na własnej powiece przetestować możliwości Eye-Liner’a Couleur Caramel, oraz wybranego przez siebie cienia Couleur Caramel? Nic prostszego – weź udział w naszej zabawie!

  1. Bawimy się od dziś – 31 marca 2016, do 25 kwietna 2016 roku.
  2. Fundatorem nagród w konkursie jest EkoZuzu.
  3. Będzie bardzo miło jeśli polubicie fan page EkoZuzu i Mama Kubusia.
  4. Będzie jeszcze milej, jeśli wieść o konkursie puścicie w świat i zaprosicie do zabawy znajomych.
  5. Co zrobić, aby stać się szczęśliwą właścicielką Eye-Liner’a i cienia do powiek Coureul Caramel? Wystarczy, że pod tym wpisem zostawisz swoje imię i nazwisko, wraz z adresem do swojego profilu na Facebooku, a pod zdjęciem konkursowym na Facebooku napiszesz, dlaczego zestaw od EkoZuzu powinien trafić właśnie do Ciebie!
  6. Po zakończeniu konkursu, w ciągu pięciu dni wspólnie z EkoZuzu wyłonimy szczęśliwą zwyciężczynię!

4 komentarze

Leave a Response