LIFESTYLE

TOP4: Dlaczego nie wyobrażam sobie życia bez bezprzewodowego internetu?

Mama Kubusia1 comment977 views

Tak, jestem uzależniona.

Prawdę mówiąc nie potrafię bliżej określić ani dnia, ani czasu, w którym bezprzewodowy internet stał się ważnym elementem w moim życiu, jednak z całą pewnością jest tak już od kilku lat. Prawdę mówiąc jest to nie tylko ważny, ale i nieodłączny element mojej codzienności, bez której naprawdę nie wyobrażam sobie normalnego funkcjonowania. Dlaczego jego obecność jest dla mnie tak ważna?

Internet bezprzewodowy zalety

1) Social Media.

Dzięki internetowi bezprzewodowemu mogę na bieżąco kontrolować to, co dzieje się na Facebooku i innych kanałach powiązanych z blogiem. Nie wyobrażam sobie tego, abym nie mogła mieć takiej możliwości w wybranym przeze mnie momencie. Sami wiecie jak to jest – czasami zdarza mi się wrzucać treści, które wywołują u Was totalnie skrajne emocje, a co za tym idzie trzeba działać na bieżąco. Pamiętam sytuację, która wydarzyła się dwa lata temu i gdyby nie moja szybka interwencja w postaci bana, pod wpisem na fan page zrobiłaby się niezła burza.

2) Jak to nie mogę dodać zdjęcia?!

Gdyby nie bezprzewodowy internet – mój Instagram po prostu by nie istniał. Większość zdjęć, które tam wrzucam robię po za domem i publikuję na bieżąco. Wyobraźcie sobie jak dziwnie czułam się, kiedy kilka dni temu skończył mi się pakiet internetu w telefonie i nie mogłam wrzucić jednego ze zdjęć?

Po co internet bezprzewodowy

3) Co, jak, gdzie i kiedy?!

Sytuacja z przed kilku dni: biorę kąpiel i nagle przypomina mi się o wydarzeniu, w którym chcę uczestniczyć. Jak na złość zapomniałam, kiedy dokładnie ma się ono odbyć. I co? I gdyby nie bezprzewodowy internet musiałabym całą kąpiel zastanawiać się nad datą imprezy. Internet w telefonie dał mi możliwość sprawdzenia istotnych dla mnie informacji bez wychodzenia z wanny.

4) Gdzie jest moja paczka?!

Odbieram sporo paczek, czasem zdarza się, że i po kilka dziennie. Zazwyczaj linki do śledzenia paczek zapisuję sobie w zakładkach i bezpośrednio sprawdzam, na jakim etapie drogi już są. Nagle pada pomysł niespodziewanej wycieczki. Gdyby nie internet bezprzewodowy – to albo siedziałabym w domu i czekała na kuriera, albo później szukała paczki po całym mieście.

Nie wyobrażam sobie życia zarówno bez internetu bezprzewodowego, jak i bez tego tradycyjnego. Zresztą śmiem podejrzewać, że nie tylko dla mnie jest on tak ważny. Przecież gdyby nie on, nie kończyłbyś właśnie czytać tego wpisu.

1 Comment

  1. Też bym sobie nie wyobrażała życia bez internetu bezprzewodowego. Gdziekolwiek idę, to posiadam dzięki niemu dostęp. Jednak czasami, jak jest zła pogoda potrafi słabo działać. Ciekawe jaki jest najlepszy internet bezprzewodowy.

Leave a Response