GADŻETY DLA RODZICÓW

CO DLA MAMY? 10 POMYSŁÓW NA PREZENT NA DZIEŃ MATKI

Mama Kubusia4 comments1462 views

Już za trzy tygodnie Dzień Matki. Czy Ty też nie wiesz, co podarować swojej mamie w tym szczególnym dniu? 

1. LIST Z ŻYCZENIAMI.

Kiedy ostatni raz Twoja mama usłyszała od Ciebie, że ją kochasz? Niestety w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest niekiedy wyrazić miłość, szczególnie jeśli dzieli nas z rodzicami jakieś nieporozumienie. Zamiast zwykłej kartki z życzeniami, możemy napisać do naszej mamy list, w którym powiemy jej wszystko to, o czym nie potrafimy powiedzieć jej w oczy. Taki list nie tylko sprawi, że Twojej mamie zacznie szybciej bić serce, ale i będzie dla niej wyjątkową pamiątką na lata. Na końcu listu oczywiście możemy złożyć życzenia mamie, jednak pamiętajmy, aby nie był to oklepany wierszyk. Napiszmy je od serca, myśląc o tym, czego naprawdę życzyłaby sobie nasza mama.

2. BIŻUTERIA

Która kobieta jej nie kocha? Delikatny łańcuszek z wymownym wisiorkiem z całą pewnością będzie świetnym prezentem dla mamy. A może nowa para kolczyków, czy wyjątkowa bransoletka? Możemy również pomyśleć o biżuterii z grawerem.

3. KOLACJA

W tym szczególnym dniu warto spędzić z mamą więcej czasu niż zwykle. Możemy zarezerwować stolik na wieczorną kolację. Taki prezent, w formie wspólnie spędzonego czasu z całą pewnością sprawi, że Twoja mama poczuje się wyjątkowo. To też świetna okazja, by porozmawiać.

4. KOSMETYCZKA / MASAŻ

Twoja mama jest zapracowana i rzadko znajduje czas dla siebie? Dobrym pomysłem będzie wykupienie dla niej jakiegoś zabiegu. Może być to przykładowo jakaś maseczka na twarz, manicure u kosmetyczki, czy masaż pleców, o którym marzyła od dawna.

5. DOBRA KSIĄŻKA

Kiedy Twoja mama ostatni raz sięgnęła po jakąś książkę? Prezent na dzień matki może być świetnym pretekstem, aby nadrobić zaległości. Ostatnimi czasy wydano dużo naprawdę ciekawych książek, więc znalezienie czegoś, co spodoba się Twojej mamie nie powinno sprawić Ci wiele trudu.

6. KOSMETYKI

Jeżeli Twoja mama lubi się malować, możesz podarować jej w tym szczególnym dniu jakiś kosmetyk. Może to być taki, którego nie zna, lub z jakiegoś powodu nie może zakupić sama. A może taki, który świetnie się u niej sprawdza, a akurat się kończy?

7. SESJA ZDJĘCIOWA

Twojej mamie brakuje pewności siebie? Możesz poprosić znajomego fotografa i zorganizować dla niej mini sesję zdjęciową. Takie przeżycie na pewno sprawi, że Twoja mama schowa do kieszeni kilka kompleksów, a po obejrzeniu zdjęć znów będzie pewną siebie kobietą.

8. WSPÓLNE ZAKUPY

I tutaj wcale nie mam na myśli wydania kilku stów, które odkładane były na wakacje. Wystarczy na ten cel przeznaczyć kilkadziesiąt złotych – zabrać mamę do centrum handlowego w poszukiwaniu nowej koszulki, czy innej części garderoby. Nie tylko sprawimy mamie przyjemność, ale i spędzimy z nią trochę czasu.

9. KARNET NA SIŁOWNIĘ

Twoja mama zawsze chciała biegać, albo zacząć ćwiczyć? Opłacony już, miesięczny karnet na siłownię z pewnością odpowiednio ją do tego zmobilizuje. A może spodoba jej się tak bardzo, że postanowi wykupić wejściówki na następne miesiące? W zdrowym ciele, zdrowy duch!

10. NIESPODZIEWANA WIZYTA.

Prezent prezentem, jednak nic nie sprawi Twojej mamie takiej radości, jak czas spędzony z Tobą. Szczególnie, jeśli na co dzień nie macie takiej możliwości. Może uda Ci się załatwić wolne w pracy i odwiedzić ją w tym szczególnym dniu? Tylko nic jej nie mów – niech to będzie niespodzianka!

A Ty co podarujesz swojej mamie w tym szczególnym dniu?

4 komentarze

  1. Ja zastanawiam się nad tym, by zabrać mamę do Leszna, by polatała w tunelu aerodynamicznym. Wydaje mi się ,że to całkiem fajny pomysł szczególnie, że moja mama jest przebojową kobietą.

  2. zaczelam malowac obraz dla mamy juz dwa miesioce przed dniem matki, talent mam po niej wiec niech tez bedzie cos z tego miala ;)

Leave a Response