URODA

CO NA DZIEŃ OJCA? SWISSDENT – IDEALNY PREZENT NA DZIEŃ OJCA

Mama Kubusia3 comments923 views

Z prezentem dla mamy nigdy nie mam problemu – w ostateczności zawsze mogę postawić na kolorowe kosmetyki. Za każdym razem wybór prezentu dla taty spędza mi sen z powiek, bo co kupić komuś, kto właściwie ma wszystko?

Długo myślałam o tym, jaki prezent na dzień ojca będzie idealny, aż wreszcie pomysł sam podsunął mi się pod nos. Wybielanie zębów zawsze było dla mnie zagadką i choć ze względu na nadwrażliwość zębów, nigdy nie mogłam wypróbować tego typu produktów – zawsze podchodziłam do nich raczej sceptycznie, nadzwyczajnej w świecie nie wierząc, że jakikolwiek produkt może zniwelować miesiące, czy lata zaniedbań. Zanim zdecydowałam się na taki prezent dla taty, oczywiście pozwoliłam sobie uprzedzić go i spytać, czy w ogóle będzie zainteresowany tego typu produktami i aplikacją ich na swoje zęby i muszę przyznać, że ku mojemu zaskoczeniu – mój tata podszedł do tego bardzo entuzjastycznie (na moje szczęście).

IMG_20160512_093526

PRODUKTY DO WYBIELANIA ZĘBÓW SWISSDENT

Swissdent to firma pochodząca ze Szwajcarii i mająca swoją siedzibę z Zurichu, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju produktów z działu kosmetyki dentystycznej. Zadaniem szerokiej gamy specjalistycznych produktów jest rozjaśnienie zębów – bez względu na to, czy chcemy jedynie pozbyć się mniejszych przebarwień, czy może wybielić nasze zęby.

Mój tata swój zestaw otrzymał z początkiem maja, ponieważ chciałam, aby w swoim szczególnym dniu mógł już cieszyć się ewentualnych efektem bielszych zębów. Na co dzień używa kremu regenerującego na noc – Swissdent Crystal, oraz delikatnej pasty Swissdent Gentle – korzystając przy tym ze szczoteczek Swissdent. Dodatkowo posiłkuje się dwuczęściowym markerem wybielającym – Swissdent Whitening Pen. Produkty móżecie obejrzeć tutaj i tutaj.

IMG_20160512_093731

IMG_20160512_093739

IMG_20160512_093718

IMG_20160512_093858

IMG_20160512_093905

SWISSDENT – CZY TO NAPRAWDĘ DZIAŁA?

Jak wspomniałam już na początku – bardzo, ale to bardzo sceptycznie podchodziłam do tego typu produktów, choć z drugiej strony zawsze chciałam spróbować. Spróbował ich mój tata i chcąc nie chcąc zmuszona jestem powiedzieć jedno: produkty Swissdent naprawdę działają. Zabrzmi to być może niewiarygodnie, a nawet i niedorzecznie, jednak już po pierwszym użyciu pasty zauważalny był lekki efekt wybielenia, co zdziwiło nawet moją mamę. Po miesiącu używania produktów Swissdent – efekt wybielenia zębów u mojego taty jest naprawdę bardzo widoczny. Kiedy spytałam tatę, czy pochwali się efektem w formie zdjęć “przed” i “po” – uznał, że  chyba upadłam na głowę i wcale mnie to nie dziwi – kto chciałby świecić zębami przed tysiącami ludzi, którzy tutaj zaglądają?

Wiecie co, cieszę się, że produkty Swissdent tak dobrze sprawdziły się u mojego taty. Tym sposobem podarowałam mu coś, czego nie miał i na co z pewnością sam by się nie skusił.

IMG_20160512_093915

A Ty, masz już prezent na dzień ojca?

3 komentarze

Leave a Response