MODA

PRZEJRZAŁAM WSZYSTKO NA ZIMĘ I… PASUJE TYLKO SZALIK.

Mama Kubusia1019 views

Ajj, która z Was ma podobną sytuację? Nie mam zimowych butów i kurtki, a ciepłe swetry już dawno poleciały do kontenerów z powodu zużycia. Prawda jest taka, że z zimowych rzeczy mam tylko… Szalik, którego i tak nie lubię.

W poszukiwaniu garderoby marzeń udałam się do mojego ulubionego sklepu internetowego – Romwe. Wiele z Was wciąż pyta mnie o to jak z jakością, jak z czasem oczekiwania na ubrania i dlatego w skrócie powiem Wam o moich doświadczeniach. Generalnie jest tak, że albo miałam i mam szczęście, ale sklep po prostu jest w porządku. W ciągu prawie dwóch lat ani razu nie zdarzyło się, aby paczka zaginęła, lub by dotarła do mnie niekompletna. Na dosłownie kilkadziesiąt sztuk odzieży i różnego rodzaju dodatków, może dosłownie dwa, lub trzy razy zdarzyło  się, że nie byłam z danej rzeczy zadowolona. Tak było chociażby z jesiennym “płaszczem”, który okazał się być raczej kurteczką na wiatr – fajną, ale jednak nieco się zawiodłam. Ile czekam na rzeczy? Przy wyborze przesyłki kurierskiej jest to średnio około dziesięciu dniu roboczych. Wybierając przesyłkę pocztą, trwa to do maksymalnie trzech tygodni. Cena przesyłki z kolei uzależniona jest od wagi zamawianych przedmiotów.

Co mnie najbardziej urzekło myśląc o chłodnej jesieni i zimie w Romwe? Poniżej znajdziecie moje propozycje wraz z linkami, które  po kliknięciu w wybraną rzecz przeniosą Was bezpośrednio na stronę.

KURTKI I PŁASZCZE

 

 

BLUZY I SWETRY

 

 

 

DODATKI

 

 

Leave a Response