KONKURSY

Soki Fortuna zapraszają do wzięcia udziału w konkursie MELODIA NA FORTUNĘ

Mama Kubusia1302 views

Konkurs rozpoczął się 24 października 2016 r. i potrwa 4 tygodnie. Strona konkursowa jest dostępna pod adresem www.melodianafortune.pl. Zapraszam do udziału w zabawie.

Każdy, kto nagra w dowolny sposób (wystuka, zagwiżdże, zaśpiewa) piosenkę Kasi Kowalskiej z reklamy soków Fortuna, ma szansę na atrakcyjne nagrody rzeczowe po każdym, tygodniowym etapie, oraz na wygranie nagrody głównej, czyli telewizora 4H Ultra HD o przekątnej 55 cali. Dodatkową atrakcją dla zwycięzców, jest możliwość wzięcia udziału w koncercie Kasi Kowalskiej, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w Warszawie. Zaproszenia na koncert można zdobyć wyłącznie biorąc udział w konkursie Fortuny.

Nie jest przypadkiem fakt, że jedną z nagród są zaproszenia na ekskluzywny koncert Kasi Kowalskiej. To jej głos słyszeli konsumenci w reklamach Fortuny z lat 90. Przy okazji poszukiwania praw do muzyki i tekstu piosenki okazało się również, że podobnie jak jej wykonawczyni, także autor muzyki i tekstu należał do czołówki polskich artystów: był nim Grzegorz Ciechowski. Nową aranżację piosenki przygotował Marek Dziedzic, jeden z najbardziej znanych polskich producentów muzycznych, z którym Kasia Kowalska współpracuje również przy swojej nowej płycie.

posty-konkursowe2

Leave a Response