GADŻETY DLA RODZICÓW

MIKOŁAJKOWE UPOMINKI DLA RODZICÓW

Mama Kubusia1 comment2094 views

Zarówno prezenty świąteczne, jak i Mikołajkowe spędzają mi zawsze sen z powiek. Niby jakieś pomysły są, ale gdy przychodzi co do czego okazuje się, że te pomysły wcale nie są takie przydatne i sensowne. W tym roku po raz pierwszy przy okazji Mikołajek obdarowałam również rodziców, stawiając przy tym na to, co naprawdę będzie dla nich praktyczne.

CO DLA TATY NA MIKOŁAJKI?

Z prezentem dla taty zawsze mam większy problem, niż z podarunkiem dla mamy. Moim zdaniem prezent dla kobiety jest dużo łatwiej wybrać – zawsze można postawić na kosmetyki czy perfumy, z kolei takimi alternatywami jakie widzę w prezentach dla płci męskiej jest zazwyczaj kolejna para skarpetek.

Tym razem jednak skupiłam się na tym, czego mój tata potrzebowałby tak naprawdę. Wzięłam pod uwagę fakt, że pracuje na morzu, a o tej porze roku pogoda nie sprzyja rybakom, w efekcie czego ich warunki pracy są naprawdę bardzo ciężkie. Mój tata często narzekał na zimno, więc postanowiłam podarować mu komplet odzieży termoaktywnej marki Wedze, który dostępny jest w sklepach sieci Decathlon. Uśmiech mojego taty dał mi wyraźnie do zrozumienia, że prezent był trafiony. Na moje szczęście udało mi się idealnie trafić z rozmiarem i komplet już tej nocy wypłynie z tatą na pełne morze!

img_0979

img_0980

img_0982

img_0986

CO DLA MAMY NA MIKOŁAJKI?

Jak już wspomniałam – z prezentem dla kobiet mam zdecydowanie mniejsze problemy. Moja mama dostała jednak ode mnie już sporo kosmetyków, a kupowanie czegoś na zapas jest moim zdaniem pozbawione sensu, jeśli w tym miejscu może pojawić się coś, co naprawdę się przyda. Biorąc pod uwagę poważne problemy z kręgosłupem mamy, jej rehabiliację, inne cudawianki i fakt, że zalecono jej również ćwiczenia w domu – Mikołaj przyniósł jej matę fitness marki Domyos, która rónież dostępna jest w Decathlonie. Mata idealnie trzyma się śliskego podłoża – jakim jest parkiet w naszym mieszkaniu. Obok maty mama znalazła również dwie hantle o masie 1 kg każda, tej samej marki. Podejrzewam, że taki praktyczny prezent sprawdzi się dużo lepiej niż kolejne perfumy, czy tusz do rzęs.

img_0988

img_0993

img_0994

img_0995

img_1002

decathlon_logo

1 Comment

Leave a Response