KONKURSYMODA DZIECIĘCA

SPRYTNY LISEK W ZIMOWEJ ODSŁONIE +KONKURS

Mama Kubusia975 views

Zima, zima, zima, pada, pada, śnieg – oj chciałoby się zaśpiewać, chociażby tylko po to, aby zobaczyć uśmiech na twarzy dziecka. Niestety, mimo tego, że mamy styczeń – śniegu nie ma, ale jest… Zimowa kolekcja Sprytnego Liska!

O Sprytnym Lisku wspominałam już wielokrotnie zarówno na blogowych profilach w Social Media, jak i tutaj, na blogu. Moja miłość do tej marki nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, a odkąd miałam okazję z bliska przyjrzeć się zimowej kolekcji – przepadłam całkowicie. Dresowy komplecik – czarne, ocieplane spodnie i bluzę z motywem krzyżykow – Kuba założył niemal od razu, a ja miałam ochotę piszczeć. Czerń i wszelkiego rodzaju szarości to kolory, w których Kuba wygląda najbardziej uroczo. Komplet skradł moje serce, a ocieplane spodnie idealnie sprawdzają się podczas spacerów w chłodniejsze dni.

W zimowej kolekcji Sprytnego Liska ukazał się jednak inny komplecik, który osobiście jest dla mnie absolutnym numerem jeden. Mam tutaj na myśli zimowy komplet, w którego skład wchodzi ciepła czapka i gruby komin. Początkowo zastanawiałam się, czy aby na pewno całość okaże się wystarczająca na mroźne dni, jednak szybko miałam okazję przekonać się, że jest po prostu idealnie. Nie dość, że Kuba wygląda obłędnie, to uszy są cieplutkie, a szyja dokładnie opatulona. Strasznie żałuję, że takiego komina nie ma jeszcze w wersji dla dorosłych, w kolorze czarnym – kupiłabym sobie w ciemno!

A teraz czas na… KONKURS!

Zasady są niezwykle proste, jednak co najbardziej istotne – konkurs skierowany jest wyłącznie do osób, które są fanami Sprytnego Liska i Mamy Kubusia. Aby wygrać ten uroczy komplet dla swojego dziecka, wystarczy pod plakatem konkursowym na Facebooku (znajdziecie go TUTAJ) napisać… Za co lubicie Sprytnego Liska i Mamę Kubusia. Możecie śpiewać, napisać wiersz, rymowankę, lub po prostu kilka zdań. Do wygrania są aż 3 takie komplety!  Trafią one do tych osoby, których zgłoszenia spodoba nam się najbardziej. Bawimy się do 11 stycznia do północy! Miło nam oczywiście będzie, jeśli dacie znać swoim znajomym o konkursie!

POWODZENIA!

Leave a Response