GADŻETY DLA RODZICÓW

5 zwariowanych pomysłów na prezent na dzień mężczyzny

Mama Kubusia1605 views

Cały świat pamięta o przypadającym na 8 marca Dniu Kobiet. Nie wyobrażamy go sobie bez spędzonego wspólnie czasu, drobnych podarunków i bukietów kwiatów. Kiedy emocje opadają, błyskawicznie wracamy do szarej rzeczywistości, nie zwracając nawet uwagi na uroczystość, poświęconą panom. Niestety świętowanie Dnia Mężczyzny nie jest tak samo popularne.

 

Cały świat pamięta o przypadającym na 8 marca Dniu Kobiet. Nie wyobrażamy go sobie bez spędzonego wspólnie czasu, drobnych podarunków i bukietów kwiatów. Kiedy emocje opadają, błyskawicznie wracamy do szarej rzeczywistości, nie zwracając nawet uwagi na uroczystość, poświęconą panom. Niestety świętowanie Dnia Mężczyzny nie jest tak samo popularne. Panie nie tylko zapominają o tym ważnym wydarzeniu, ale często w ogóle nie wiedzą o jego istnieniu. To wspaniała okazja, aby sprawić przyjemność ukochanym mężczyznom, okazać im pamięć i wyrazić najpiękniejsze uczucia. Jaki prezent wybrać na tę wyjątkową okazję? Dobór właściwego podarunku nie będzie łatwy. Panowie są wprawdzie do bólu praktyczni, ale również oni lubią zaszaleć. Oto 5 propozycji zwariowanych prezentów na Dzień Mężczyzny!

Koszulka z nadrukiem

Banalne? Wcale nie! Każdy z nas, nawet jeżeli na co dzień musi stosować się do panującego w firmie dress codu, ma przynajmniej jeden ulubiony t-shirt i to w nim czuje się najlepiej. Jego powierzchnię zdobią różnorodne motywy – czasami jest to nazwa grupy muzycznej, czasami herb ukochanego klubu piłkarskiego lub abstrakcyjne wzory, zawsze jednak taka część garderoby wiąże się z poczuciem komfortu i bezpieczeństwa. Właśnie dlatego tworzenie własnych koszulek liczy sobie dziesiątki lat. Dawniej na t-shirty nanosiliśmy nietrwałe napisy przy pomocy flamastrów lub farbek, potem wykorzystywaliśmy różnego typu naprasowywanki. Teraz, wraz z rozwojem internetu, stworzenie unikalnej i odpornej na próbę czasu koszulki z nadrukiem jest łatwe, szybkie i tanie. Wystarczy, że znajdziemy jeden z portali, który umożliwia tworzenie własnych nadruków online. Wykorzystując potencjał wbudowanego kreatora, w łatwy i intuicyjny sposób naniesiemy nasz motyw na powierzchnię t-shirtu, serwis zajmie się także produkcją oraz dostarczeniem naszego dzieła. Co wykorzystać w projekcie? Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia, w końcu Dzień Mężczyzny to wyjątkowa uroczystość i możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa – wykorzystajmy zabawne fotografie, twórzmy kolaże, dodajmy do nich śmieszne teksty i ksywki. To znakomity prezent dla pana w każdym wieku – ucieszy zarówno dziadka, jak i życiowego partnera. Postawmy na kreatywność!

Karnet na siłownię

W zdrowym ciele zdrowy duch, a w końcu na zdrowiu ukochanych mężczyzn zależy nam najbardziej. Jeżeli obdarowywany pan przespał okres postanowień noworocznych, możemy go jeszcze obudzić i naszym prezentem zaprosić do podjęcia ciągle odkładanej aktywności fizycznej. Taki karnet to nie tylko inwestycja w zdrowie i wygląd, ale także początek wspaniałej przygody ze sportem. Na siłowni można w końcu nie tylko rzeźbić muskuły, ale także zrzucać zbędne kilogramy i powracać do pełni sprawności. Wbrew pozorom to uniwersalne rozwiązanie. Nikogo nie dziwi już obecność na siłowniach starszych panów, z takiej wejściówki może więc ucieszyć się nie tylko chłopak, ale także tata lub dziadek. Ostatecznie nie musimy wybierać samej siłowni – wystarczy chwila poszukiwań, aby zlokalizować najbliższy basen, salę do CrossFitu, klub, oferujący treningi sztuk walki lub… kursy tańca. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Kubek na kawę

Niezależnie od tego, czy mężczyzna, któremu chcemy sprawić radość preferuje kawę czy herbatę, pewne jest jedno – ulubiony napój smakuje wyjątkowo tylko wprost z ulubionego kubka. Nie wyobrażamy sobie bez niego trudnych poranków i miłych wieczorów. Dlaczego więc nie spersonalizować również tego przedmiotu? Dzięki oryginalnemu nadrukowi ukochany mąż, chłopak, tata lub dziadek będzie mógł częściej wracać myślami do szczególnych kobiet, które go otaczają. Podobnie jak w przypadku koszulki, stworzenie własnego projektu nie będzie trudne i nie zabierze nam zbyt wiele czasu. Znajdźmy odpowiednie zdjęcia, śmieszne grafiki, wybierzmy najlepsze anegdoty i nanieśmy je na pole nadruku. Trwały i imponujący efekt gwarantowany!

Gra

Jeszcze jakiś czas temu gry kojarzyły nam się z nastolatkami przyklejonymi do komputerowych monitorów, teraz nowe produkcje przyciągają także znacznie starszych fanów nowych technologii. Współczesne gry video imponują zawiłą akcją, nieszablonowymi rozwiązaniami i imponującą oprawą graficzną, możemy dzięki nim dowiedzieć się sporo o świecie i poznać go z zupełnie nowej perspektywy. To znakomity pomysł na podarunek dla chłopaka, który lubi być na czasie. Sprawdźmy jakie tytuły będą najbliższe jego zainteresowaniom i sprawmy mu wspaniały prezent, który również nam może przynieść sporo radości. Wirtualny świat jest bardzo wciągający.

Książka

W każdym szaleństwie kryje się jakaś metoda. Czasami te najprostsze są zarazem najbardziej efektowne. Wydaje się, że książka coraz mniej pasuje do rozwijającego się, cyfrowego świata, jednak wielu panów nie wyobraża sobie dnia bez wciągającej lektury. To świetny prezent dla każdego – w końcu czytanie pomaga rozwijać intelekt i jest bezsprzecznie najlepszym źródłem wiedzy. Półki księgarń uginają się pod ciężarem tysięcy różnorodnych propozycji. Znajdźmy tę, która najbardziej odpowiada zainteresowaniom obdarowywanego mężczyzny i podarujmy mu wiele godzin pasjonującej lektury!

Tekst napisany we współpracy ze sklepem stimago.pl
stimago.pl – sprawdź platformę dającą możliwość zaprojektowania koszulki z własnym nadrukiem, za pomocą prostego w obsłudze kreatora lub założenie własnego sklepu internetowego z koszulkami.

Leave a Response