GADŻETY DLA DZIECIGADŻETY DLA RODZICÓWZDROWIE

WARMIES – NAJSŁODSZY TERMOFOR NA ŚWIECIE!

Mama Kubusia1582 views

Myślisz, że chcę pokazać Ci słodki termofor, który pomoże Twojemu niemowlęciu przetrwać trudny czas walki z kolkami? Mylisz się. Pokażę Ci termofor, który pomoże przetrwać zły czas również Tobie!

Termofor Panda

Jakoś tak się śmiesznie utarło, że jeśli mowa o różnego rodzaju termoforach to pierwszym, co przychodzi nam do głowy są słodkie niemowlęta, które kurczą nóżki z powodu dokuczliwych kolek. Tymczasem ta urocza panda marki Warmies, którą widzicie wyżej – świetnie sprawdza się również w kryzysowych sytuacjach dorosłego człowieka. Wypełnioną mieszanką lawendy oraz prosa pandę możemy umieścić w mikrofalówce na dziewięćdziesiąt sekund i cieszyć się kojącym ciepłem. Idealnie sprawdzi się również jako urocza przytulanka, którą pokocha każde dziecko. Nasza panda mierzy dwadzieścia trzy centymetry, waży osiemset dwadzieścia gram i szybko znalazła dla siebie idealne miejsce.

 

 

W swojej ofercie marka Warmies posiada całą gromadkę uroczych zwierzaków, które nie tylko rozczulą serca dzieci, ale i mogą okazać się doskonałym wsparciem w trudnych chwilach. Jak sami widzicie panda skradła nasze serca – a jaki zwierzak zachwyci Twoje dziecko?

Leave a Response