GADŻETY DLA RODZICÓW

BEZPIECZNY DOM – MONITORING DOMU Z LOCON

Mama Kubusia1485 views

Wyjeżdżasz na wakacje i chcesz mieć pewność, że Twój dom jest bezpieczny? A może potrzebujesz nowoczesnej niani elektronicznej? Sprawdź koniecznie, jak kamera “Bezpieczny Dom” może ułatwić Twoje życie!

KAMERA BEZPIECZNY DOM

Kamera Bezpieczny Dom marki LOCON nie jest zwykłą kamerką służącą do monitorowania tego, co dzieje się w Twoim mieszkaniu. To innowacyjne urządzenie, które może obracać się w pionie i w poziomie dając Ci pełny obraz otoczenia, jednocześnie nie wydając z siebie żadnych odgłosów! Kamera ma możliwość obracania się w pionie o sto dwadzieścia stopni i w poziomie o trzysta pięćdziesiąt pięć stopni! Przyznasz, że tej funkcji nie ma zwykła niania. Dodatkowo sprzęt daje Ci możliwość widzenia nocnego na odległość do dwunastu metrów, a jedynym czego potrzebujesz to dostęp do internetu (kamera łączy się z nim za pomocą Wifi lub kabla sieciowego).

PARAMETRY I FUNKCJE

W skład zestawu wchodzą: elegancka kamera i zasilacz, kabel sieciowy oraz uchwyt montażowy. Dodatkowo oczywiście karta gwarancyjna i instrukcja obsługi.
Obraz z kamery możemy oglądać za pomocą aplikacji mobilnej (dostępna na iOS i Android) i z poziomu przeglądarki internetowej (Mozilla Firefox, MS Internet Explorer i Google Chrome). Instalacja kamery jest niezwykle prosta i przeprowadza nas przez nią krok po kroku aplikacja mobilna – jestem pewna, że doskonale poradzi sobie z tym dziecko, które potrafi czytać.

Kamera daje nam możliwość podglądania obrazu 24/7 i samodzielnie przełącza się na tryb nocny. Mamy oczywiście możliwość nagrywania obrazu – zarówno na żądanie, jak i po wykryciu ruchu.
Jeśli mamy takie życzenie możemy otrzymywać bezpłatne powiadomienia (SMS, E-mail i w aplikacji). Kiedy wychodzimy z domu czy wybieramy się na wakacje włączamy opcję “detekcji ruchu” – w tym momencie otrzymamy alarm, w przypadku wykrycia ruchu w obserwowanym przez nas pomieszczeniu!
Sami decydujemy o jakości obrazu widzianego przez nas z poziomu aplikacji mobilnej. Dodatkowo możemy podsłuchiwać tego, co dzieje się w miejscu, w którym zainstalujemy naszą kamerę. Mamy też opcję dwustronnej komunikacji – ta opcja może okazać się niezwykle przydatna, kiedy nasza (starsze) dziecko jest same w domu i chcemy je o czymś poinformować.

 

BEZPIECZNY DOM – MONITORING DOMU

Jak widzisz kamera marki Locon ma zdecydowanie więcej funkcji i daje szersze możliwości, niżeli przeciętna kamerka czy niania elektroniczna. Kamera BD.03 dostępna jest w sklepie internetowym: sklep.bezpiecznarodzina.pl w cenie 299 złotych. Przez pierwsze dwa tygodnie korzystanie z funkcji jest darmowe, następnie należy wysłać SMS. To rozsądne rozwiązanie, ponieważ korzystamy z tej opcji wyłącznie wtedy, kiedy mamy taką potrzebę.

Leave a Response