KONKURSYZDROWIE

POSTAW NA PROFILAKTYKĘ I SPRAWDŹ EFEKT DENTOSEPTU!

Mama Kubusia852 views

Afty, stany zapalne jamy ustnej i dziąseł, krwawienie z dziąseł – te przykre dolegliwości mogą zaskoczyć nas w każdej chwili. Sprawdź jak z nimi walczyć i wygraj upominek od marki Dentosept!

Do niedawna słowo “afta” kojarzyłam jedynie z telewizyjnych reklam i ulotek w aptece. Niestety kilka tygodni temu moje ósemki postanowiły zrobić mi przykrą niespodziankę i zaczęły wybijać się jednocześnie! Pech chciał, że jedna z nich mocno podrażniła mój policzek i z małej ranki szybko zrobiła się afta. Ten czas wspominam bardzo źle – nie mogłam mówić, jeść, pić – każdy ruch ustami powodował, że ocierałam bolącym policzkiem o zęby. Akurat złożyło się tak, że miałam w domu kilka preparatów marki Dentosept i to one ratowały mnie przez cały weekend. Natychmiastowe ukojenie, jakie przynosiło mi jedno psiknięcie spray’em było naprawdę nieocenione. Na szczęście w krótkim czasie udało mi się pożegnać problem i mam nadzieję, że żadna afta już nigdy nie odwiedzi mojej jamy ustnej.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że według badań przeprowadzonych w 2011 roku w naszym kraju, aż 99% Polaków w wieku od trzydziestu pięciu do czterdziestu czterech lat ma problemy z chorobami przyzębia, których głównym objawem jest między innymi krwawieniem dziąseł? Muszę przyznać, że problem krwawiących dziąseł do niedawna dotyczył również mnie.

Dentosept – w walce z chorobami jamy ustnej

Jestem pewna, że doskonale kojarzysz markę Dentosept, które specjalizuje się w tworzeniu preparatów medycznych przeznaczonych do walki z różnego rodzaju schorzeniami stomatologicznymi. Ale czy wiesz o tym, że w składzie tych produktów znajdują się głównie składniki naturalnego pochodzenia, które gwarantują Ci bezpieczeństwo podczas stosowania? Wśród nich znajdziemy: liście szałwii (zatrzymuje krwawienie dziąseł), liście mięty pieprzowej (ma właściwości odkażające i przeciwbólowe), ziele arniki, ziele tymianku i koszyczek rumianku (one działają przeciwzapalnie i antybakteryjnie), kłącza tataraku (ich zadaniem jest zwiększenie wydzielania śliny) i korę dębu (ma działanie ściągające i przeciwbólowe). To właśnie dzięki tym składników produkty Dentosept zawdzięczają wyjątkowy, ziołowy smak.

 

Weź udział w konkursie i postaw na profilaktykę!

Najczęstszymi schorzeniami jamy ustnej są stany zapalne dziąseł i przyzębia. Z doświadczenia wiem, że krwawiące dziąsła są naprawdę bolesnym i przykrym problemem. Właśnie dlatego stomatolodzy zachęcają do profilaktyki i stosowania preparatów o działaniu przeciwzapalnym, ściągającym i antyseptycznym.

Czy wiesz, że mam takie produkty właśnie dla Ciebie? Trzy zestawy upominkowe od marki Dentosept – jeden z nich może trafić właśnie do Ciebie. Jak go zdobyć? Wystarczy, że pod plakatem konkursowym na Facebooku (o TUTAJ) opowiesz mi o Twoich sposobach na higienę jamy ustnej. Może znasz jakieś magiczne sztuczki od swojej babci, którymi warto podzielić się ze światem? Bawimy się do 22 czerwca (do północy), a wyniki ogłoszę następnego dnia. Trzy osoby otrzymają upominkową paczkę z produktami Dentosept, czy będziesz jedną z nich?

Leave a Response