GADŻETY DLA RODZICÓW

Idealny prezent dla młodej mamy

Mama Kubusia941 views

Bycie młodą mamą to niezwykle radosny okres w życiu. Odkrywanie, jak opiekować się swoim maluchem, co sprawia mu przyjemność, a czego nie lubi to bardzo odpowiedzialne i niezwykle satysfakcjonujące zajęcie. Trzeba jednak mieć na uwadze, że oprócz opieki i poznawania się z maluszkiem, należy również zadbać o akcesoria, które pomogą w opiece nad nim. Żeby pomóc młodej mamie w tych ekscytujących i trudnych chwilach, można zorganizować dla niej specjalne przyjęcie, w trakcie którego sprezentować jej można mnóstwo potrzebnych rzeczy. W ten sposób nie tylko można miło spędzić czas i porozmawiać o dziecku, ale również sprawić, by przyjmowanie pomocy było dla mamy prostsze i nie krępowało jej.


Baby shower – sposób na przywitanie dziecka

Baby shower to tradycja, która w Polsce stała się popularna za sprawą napływu informacji na temat kultury zachodu. W Ameryce jest to niezwykle popularny zwyczaj, którego pozytywna atmosfera zachęciła kobiety na całym świecie, by świętować w podobny sposób. To doskonała okazja, by w gronie przyjaciół porozmawiać o dzieciach, wymienić się doświadczeniami, ale także wesprzeć młodą matkę w jednym z największych wyzwań jej życia jakim jest opieka i wychowanie dziecka.

Organizacja imprezy – podstawowe informacje

Spotkanie organizuje się najczęściej przed narodzeniem dziecka, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by odbyło się również po jego przyjściu na świat. Organizacją zajmuje się najczęściej bliska przyjaciółka matki. Jej zadaniem jest przygotowanie odpowiednich przekąsek i wystroju wnętrza, które nawiązywać mają do wydarzenia. Organizatorka może również stworzyć listę, na której goście zapisywać będą swoje propozycje na prezenty na baby shower. Dzięki temu niezwykle wygodnie będzie wybrać odpowiednie przedmioty i upewnić się, że nie będą się one powtarzały. Listę dobrze jest zrobić w Internecie, dzięki czemu każdy będzie miał do niej dostęp w każdej chwili. Sklepy z akcesoriami dla dzieci, takie jak Hulahop.pl oferują listy zakupowe (wish listy) bądź specjalne koszyki, które można udostępniać innym, co dodatkowo ułatwia zakupy. Podczas spotkania nie powinno również zabraknąć atrakcji – różnorodnych gier i quizów, które zapewnią dobrą atmosferę podczas spotkania.

Prezenty da młodej mamy

Tworząc listę z prezentami, należy wziąć pod uwagę potrzeby mamy. Na pewno nie raz o czymś wspominała, części rzeczy pewnie jeszcze nie ma, a inspiracji na inne szukać można pośród polecanych produktów w sklepach internetowych. Warto pomyśleć o takich akcesoriach, jak: foteliki antypoślizgowe, pchacze czy usypiające pluszaki – to artykuły, które często są pomijane podczas kompletowania wyprawki dla maluszka, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że mama się w nie zaopatrzyła, a z pewnością jej się przydadzą.

Warto również pamiętać o mamie i tacie, im też z pewnością będzie miło, jeśli podczas takiego spotkania dostaną coś dla siebie. Elektroniczne laktatory, masażery, balsamy do ciała i inne kosmetyki – to upominki, które nie odstraszają ceną, a sprawią, że mamy poczują się równie ważne co ich maluszki.

Leave a Response