ZABAWA

Magiczny świat zabawy z Shimmer i Shine™

Mama Kubusia1 comment1001 views

Błysk szlachetnych kamieni i siła prawdziwej przyjaźni doprawione szczyptą magii – to połączenie pokochają wszystkie dziewczynki. Znajdą je w bajkowym świecie Shimmer i Shine. Tytułowe bohaterki, korzystając ze swoich niezwykłych umiejętności, starają się pomóc ukochanej przyjaciółce w codziennych przygodach. Teraz dzieci mogą przenieść się do magicznej rzeczywistości dzięki nowej serii zabawek z postaciami i gadżetami tych małych i przesympatycznych czarodziejek.


Boom Zahara! To zaklęcie, które oznacza rozpoczęcie kolejnej przygody w uwielbianym przez dzieci serialowym świecie. Leah, przyjaciółka dwóch dżinów o imionach Shimmer i Shine, podczas każdej przygody może wypowiedzieć 3 życzenia. Ale czy pomoc czarodziejek zawsze gwarantuje rozwiązanie problemu dziewczynki? Czy łatwo jest określić, czego się tak naprawdę pragnie? Przekonajcie się sami, oglądając odcinki „Shimmer i Shine” na kanale Nick Junior. Bajka uczy dzieci, że najważniejsze w życiu to siła przyjaźni, wzajemne zaufanie i pomoc – te właśnie wartości pomagają osiągnąć wymarzony cel. A dzięki czarom uroczych bliźniaczek każda przygoda jest ciekawsza, bo pełna niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.

Teraz serialowa magia ma szansę zagościć w świecie wyobraźni dziewczynek. Wraz z nową linią zabawek Shimmer i Shine™ Fisher-Price zaprasza dzieci do wspaniałej zabawy w krainie dżinów. Dzięki Lalkom podstawowym (DLH55) małe fanki serialu będą mogły odgrywać ulubione scenki bądź tworzyć własne scenariusze przygód pełnych magii. Dziewczynki mogą cieszyć się aż trzema lalkami. Do wyboru są: Shimmer, Shine i Leah. Urocze dżiny i ich przyjaciółka mają po 15 cm wysokości – lalki w tym rozmiarze idealnie sprawdzą się zarówno w czasie zabawy w domu, jak i podczas misji specjalnych „w terenie”. Każda z nich posiada magiczne akcesoria oraz grzebyk do czesania włosów. Serię zabawek dopełnia zestaw dwóch ukochanych zwierzątek dżinów: małpki Tali i tygrysicy Nahal. Uzupełnieniem magicznej kolekcji są trzy Zestawy Shimmer i Shine (DYV97), dzięki którym czarodziejskie scenariusze zabawy będą jeszcze ciekawsze, a ograniczać je może jedynie dziecięca wyobraźnia.

Czym byłby początkujący dżin bez odpowiedniej biżuterii spełniające życzenia?! Magiczne bransoletki (FGN56) to zdobione kryształkami „złote” klejnoty – będą spełnieniem marzeń każdej dziewczynki. Gdy mała czarodziejka naciśnie jeden z trzech szlachetnych kamieni zdobiących bransoletę, jej oczom ukaże się migający szmaragdowym lub różowym światełkiem wizerunek bajkowych postaci. To nie wszystko! Przyjaciółki dżinów usłyszą niezwykle brzmiące dźwięki, przenoszące w świat zabawy. „Niech spełni się każde marzenie” – to
magiczne hasło zachęci dziewczynki do kreatywnej zabawy, która dzięki wyjątkowym bransoletkom nabierze zupełnie nowej mocy.
Zabawka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: zielonym i różowym. Idealnym dopełnieniem niezwykłej biżuterii będzie Magiczny naszyjnik (FGM62), w którym mieszkają Shimmer i Shine! Wystarczy nacisnąć różowy klejnot zatykający fioletową buteleczkę, by przy czarodziejskich dźwiękach ukazały się postacie ulubionych dżinów. Flakonik można odczepić od naszyjnika i bawić się w poszukiwania zagubionego skarbu.

Przygody „Shimmer i Shine” można oglądać codziennie na kanale Nick Junior o godzinie: 7:55, 10:05, 10:25, 16:10, 18:50.
Więcej o marce Fisher-Price® można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:
www.fisher-price.com/pl
https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand
https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

1 Comment

Leave a Response