URODA

MANIROUGE – WYJĄTKOWY MANICURE JEST ŁATWIEJSZY NIŻ MYŚLISZ

Mama Kubusia929 views

Uwielbiam malować paznokcie i kiedy nie mam na nich lakieru czuję się po prostu dziwnie. Zawsze z uśmiechem na twarzy spoglądałam na proste, ale zarazem pięknie pomalowane paznokcie koleżanek, które potrafiły namalować sobie wymyślne wzorki. Zawsze myślałam, że uzyskanie takiego efektu wymaga sporych zdolności i każda moja próba kończyła się sięganiem po zmywacz. Wiesz, że teraz możesz uzyskać świetny efekt mimo tego, że Twoje ręce trzęsą się niczym galaretka?


Manirouge – innowacyjny manicure

Marka Manirouge specjalizuje się w produktach, dzięki którym każda z nas będzie w stanie wykonać perfekcyjny manicure w zaciszu domowym. Wszystko dzięki przebadanym dermatologicznie naklejkom termicznym, które dostępne są w wielu wzorach, wśród których każda z nas znajdzie coś dla siebie. Sam proces zdobienia paznokci zajmie nam około pół godziny, a naklejki utrzymają się na paznokciach do dwóch tygodni!

Manirouge – jak zrobić?

Przede wszystkim dla własnej wygody powinnyśmy przygotować wszystkie niezbędne akcesoria. Mowa tutaj o: naklejkach, odtłuszczaczu Manirouge, pilnikach, nożyczkach i przede wszystkim mini heater’ze. Początkowo musimy porządnie odtłuścić paznokcie, pozbyć się skórek – co ważne, paznokcie muszą być naprawdę czyste. Następnie dobieramy rozmiar naklejki do naszego paznokcia – naklejka zawsze musi być odrobinę mniejsza – przecinamy ją na pół i przez kilka sekund ogrzewamy ją przy pomocy urządzenia mini heater Manirouge. Ogrzaną naklejkę przykładamy zaokrągloną częścią do paznokcia i następnie dociskamy. Nadmiar naklejki odcinamy nożyczkami, a następnie piłujemy wszystkie odstające pozostałości i polerujemy krawędzie paznokcia. Aby dodatkowo utrwalić naklejkę na paznokciu, podgrzewamy ją ponownie przy użyciu mini heater i… gotowe!


Manirouge – w praktyce

Muszę przyznać, że odpowiednie nałożenie naklejki zajęło mi trochę czasu – na szczęście w zestawie znajdziemy naklejki testowe, na których można sobie poćwiczyć przed sięgnięciem po naklejki docelowe. Na pierwszy ogień poszła moja mama i to na niej praktykowałam nakładanie naklejek. Obecnie potrafię sama nałożyć Manirouge na obie dłonie, co z moją leworęcznością początkowo nie było takie łatwe.

Jak wiecie – uwielbiam zmiany i tym samym często zmieniam kolor paznokci. Obecnie przetestowałam dwa wzory naklejek i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona – wreszcie przestałam martwić się odpryskami, które pojawiały się przy zwykłym lakierze podczas czynności wykonywanych w domu. Jeden zestaw naklejek Manirogue wystarczy nam na wykonanie aż czterech aplikacji! Dodatkowo, jeśli ktoś ma takie życzenie – naklejki można wykorzystać do paznokci stóp. Samo ściąganie naklejek jest bajecznie proste – podważamy krawędź naklejki, aplikujemy nieco oliwki i gotowe! ;)

Jeśli początkowo zainwestujemy w jakiś zestaw Manirouge – późniejsze korzystanie z naklejek wychodzi zdecydowanie taniej, niż malowanie paznokci tradycyjnym lakierem. Koszt jednego wzoru naklejek to dwadzieścia pięć złotych – a pamiętajmy, że trzymają się do dwóch tygodni, a jeden zestaw to cztery aplikacje. Zatem w cenie jednego wzoru mamy manicure na osiem tygodni! Kiedy porównałam to sobie z kosztami lakierów, zmywacza, wacików i przede wszystkim z częstotliwością z jaką malowałam paznokcie – Manirouge naprawdę robi wrażenie.

A Ty, miałaś już okazję wypróbowania naklejek termicznych Manirouge?

Leave a Response