ZABAWA

Nowy film „Bob Budowniczy: Mega pojazdy” w kinach już od 8 września!

Mama Kubusia881 views

Przeżyjcie megaprzygodę, towarzysząc najsłynniejszemu konstruktorowi Sprężynkowa i Naprawkowa w najnowszej pełnometrażowej produkcji „Bob Budowniczy: Mega pojazdy”. Przed ulubionym bohaterem przedszkolaków stanęło największe, jak dotąd, zadanie – skonstruowanie ogromnej zapory i przekształcenie starego kamieniołomu w zbiornik wodny. Aby wykonać zlecenie, drużyna Boba będzie musiała skorzystać z pomocy wielkich megapojazdów. Czy wspólnie uda im się osiągnąć cel? Po odpowiedź zapraszamy do kin już od 8 września.


Bob Budowniczy™, ulubiony bohater telewizyjny milionów przedszkolaków na całym świecie, już od 18 lat bawi i uczy dzieci, przybliżając im świat wielkich budowli i skomplikowanych konstrukcji. Z najnowszym animowanym filmem „Bob Budowniczy: Mega maszyny” mali widzowie przeżyją niezwykle emocjonującą przygodę w towarzystwie swojego ulubionego bohatera i jego nowych przyjaciół. Bob, aby sprostać postawionemu przed nim zadaniu zbudowania zbiornika wodnego dla miasteczka Spring City, będzie musiał poprosić o wsparcie innego konstruktora – Konrada. Wygląda na to, że z pomocą wielkich, silnych megamaszyn – Thuda, Cruncha i Ace’a – nic nie stanie mu na
przeszkodzie w realizacji tego trudnego zadania. Jednak życie pisze różne, czasem przewrotne scenariusze i mali widzowie wkrótce odkryją, że nie wszystko idzie po myśli Boba. Skrycie urażony Konrad, który przegrał kontrakt na budowę tamy, próbuje podważać reputację budowniczego i sabotuje pracę zespołu Boba, aby doprowadzić do jego porażki. Gdy nasz bohater zorientuje się, że sprawy nie układają się zgodnie z planem, szybko uświadomi sobie, że sukces projektu zależy już tylko od niego i zaangażowania jego wiernych przyjaciół. Czy jednak nie będzie za późno, aby uratować Spring City? Czy pozytywne myślenie, umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów i praca zespołowa wystarczą, by doprowadzić budowę do końca? Po odpowiedź zapraszamy od 8 września do sieci kin Helios na terenie całej Polski.

Megaseanse z konkursami

W premierowy weekend na widzów czekać będzie specjalna niespodzianka. Już w najbliższą niedzielę, 10 września Bob Budowniczy zaprasza na specjalne seanse z konkursami i atrakcjami dla wszystkich swoich fanów! Dołączycie do drużyny i wesprzecie Boba oraz jego przyjaciół w realizacji trudnego zadania?

Więcej informacji na oficjalnej stronie marki:
https://www.bobthebuilder.com/pl-pl

Leave a Response