STREFA MAMY

PODOBNO NIE WIECIE JAK WYGLĄDAM…

Mama Kubusia943 views

Miałam okazję osobiście przekonać się o tym podczas Blog Forum Gdańsk. Ludzie znali blog, śledzili, ale dopiero po spojrzeniu na plakietkę uśmiechali się mówiąc: “O jej, to Ty”. Mam więc propozycję.


Generalnie coś w tym jest. Kiedyś moich zdjęć było dużo więcej. Przez ostatni rok wiele się zmieniło i wagę z czterdziestu ośmiu kilogramów zamieniłam na tę leciutko ponad pięćdziesiąt. Niby dosłownie kilka kilogramów, niby niewidoczne, jednak jestem na tyle świadoma swojego ciała, że wiem, że te cztery kilogramy przy wzroście stu sześćdziesięciu jeden centymetrów – naprawdę robią różnicę. Starałam się to ogarnąć, ale widocznie stałam się tak ciężkim przypadkiem hormonalnym, że po prostu się nie da.

W związku z tym popadłam w mega kompleksy, poważnie. Na kilka godzin przed Blog Forum Gdańsk uznałam, że po prostu nie jadę, bo nie mam w czym, że źle wyglądam. Mimo to nastawiłam budzik, pojechałam i wróciłam natchniona. Na wydarzeniu poznałam wiele osób. Wszyscy kojarzyli mojego bloga, ale było…

O wow, to Ty?

Ludzie znali bloga, śledzili, lajkowali, ale… nie znali autorki. A wszystko dlatego, że moich zdjęć w sieci w ciągu ostatnich miesięcy pojawiło się niewiele i chciałabym to zmienić.

POZNAJMY SIĘ

Proponuję LIVE na Instagramie – nie musicie mnie obserwować, aby wziąć udział. Termin? Z pewnością, nie dziś, nie jutro, może dopiero pierwszy poniedziałek października – już na spokojnie po urodzinach Kuby? Podczas tego “wydarzenia” możecie zadać swoje pytania, ja będę na nie odpowiadać. Totalny spontan – spontan, ale planowany. Co Wy na to?

Przyznam szczerze, że dla mnie taka opcja to mega hardcore – nie lubię siebie w formie video, oglądania siebie, swojego głosu.

Leave a Response