GADŻETY DLA DZIECI

URODZINY Z MOTYWEM PANDY

Mama Kubusia7 comments1294 views

Kiedy jeszcze przed wakacjami spytałam Kubę o motyw przewodni jego piątych urodzin wiedziałam, jaka będzie decyzja. Miałam sporo czasu na zorganizowanie wszystkich potrzebnych rzeczy, choć przyznam, że większość zrobiłam na “ostatnią chwilę”.


URODZINY Z MOTYWEM PANDY

Muszę przyznać, że przygotowanie urodzin z motywem pandy było dużo łatwiejsze, niżeli chociażby zeszłoroczne zielone świnie z Angry Birds. Tutaj od razu wiadomym było, że potrzebne są dekoracje skąpane bielą i czernią, więc z ich wyborem nie mieliśmy żadnego problemu. Co istotne – Kuba miał spory wpływ na to, jakie dekoracje się pojawią, jak będą ułożone czy gdzie będą wisiały balony. Sam dumnie biegał z pompką i pomagał mi na tyle, na ile starczyło mu sił.

Wszystkie dekoracje (poza pandami na słomkach i literkami), jakie zobaczycie na poniższych zdjęciach pochodzą ze sklepu internetowego PartyBox.pl. Jest to chyba najbardziej wyposażony sklep internetowy – znalazłam tam wszystko, czego potrzebowałam.

A Kuba?

Mimo choróbska zadowolony bardzo. Cały dzień śpiewał różne piosenki o swoich urodzinach, a kiedy wieczorem kładliśmy się spać mówił o tym, że szkoda, że urodziny się skończyły i że za rok również mają być z motywem pandy. ;)

7 komentarzy

  1. Pięknie zaplanowane! Ja za rok planuję młodym na świeżym powietrzu, jeszcze tylko nie wiem jaki motyw, ale moja Anka zaopatruje się też w tym sklepie i ja również to zrobię, mają najlepszą ofertę jak dla mnie.

Leave a Response