BULLET JOURNAL

BULLET BOOK

Mama Kubusia5 comments1270 views

Już niebawem nakładem Wydawnictwa Insignis ukażą się dwie książki dotykające tematyki Bullet Jorunal. Pokazywałam Wam je jakiś czas temu przy okazji informacji prasowej, a dziś mogę już opowiedzieć Wam o swoich wrażeniach.


Bullet Book – Bądź pięknie zorganizowana

Ta książka jest po prostu całorocznym plannerem z podziałem na miesiące i tygodnie. Piękna oprawa, jeszcze lepsza czcionka (jedna z moich ulubionych) i fajna struktura kartek. Żeby łatwiej było nam wszystko znaleźć – na samym początku znajduje się spis treści, a wszystkie kartki są ponumerowane. Generalnie mogłabym powiedzieć, że to niezły zamiennik dla typowych notesów, z których korzystam, ale brakuje mi czegoś, co jest dla mnie absolutnie niezbędne – dniówek. W swoim Bullet Journalu każda dniówka zajmuje u mnie całą stronę i zazwyczaj od góry do dołu wypełniona jest jakimiś zadaniami czy zapiskami. Tutaj nie ma na to miejsca, więc postanowiłam, że ta książka będzie moim takim podstawowym plannerem na rok 2018, a swój Bullet będę prowadziła w notesie, jak dotychczas.


Twój rok z Bullet Bookiem

Jak dzień po dniu kreatywnie zorganizować sobie życie

Ta książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie i uważam, że jest idealna dla osób, które dopiero planują swoją przygodę z Bujo. W bardzo przystępnej formie opisane są różnego rodzaju pomysły na kolekcje, dniówki czy rozkłady miesięczne. Znajdziemy tutaj też wiele inspiracji na rysunki, nagłówki, linie i tym podobne rzeczy. Mimo tego, że ja już znalazłam swój idealny sposób na Bullet Journal – to z całą pewnością będę posiłkowała się tą książką w grudniu, kiedy będę tworzyła nowy notes na 2018 rok.

Obie książki zostaną wydane przez Wydawnictwo Insignis, a ich premiera już w tym miesiącu!

5 komentarzy

  1. W takim razie czekam na premierę – bo dokladnie czegos takiego potrzebuje na kolejny rok :) Trafilas w moj gust idealnie!

  2. Koło BJ chodzę już od dawna, ale jeszcze nie spróbowałam, choć bardzo mnie kusi :) Może tego typu książki by mi pomogły i rozwiały moje wątpliwości? Ciekawe propozycje, naprawdę :)

  3. Myślę że córce zamiast kolorowanek będę czasami kupować takie piekne notesy. Przyjemne z porzytecznym. Jest miejsce na malowanie i jednocześnie naukę organizacji. Co wiecej. Jej “obrazy” będziemy rysować i malować z informacją w jakim dniu dzieło zostało dokonane:)

Leave a Response