WNĘTRZA

ŚWIĄTECZNE DEKORACJE – PARTYBOX

Mama Kubusia737 views

Początek grudnia jest idealnym momentem na to, aby zainwestować i zacząć ozdabiać mieszkanie świątecznymi dekoracjami. My zrobiliśmy to już jakiś czas temu z najnowszymi gadżetami z PartyBox.


Świąteczne gadżety

Okna i ściany

Co roku dekorowaliśmy z Kubą okna za pomocą tekturowych szablonów i sztucznego śniegu. Owszem, wyglądało to przepięknie i tworzenie obrazków na szybie sprawiało nam wiele radości, ale… było już zdecydowanie mniej miło, kiedy po okresie świątecznym przyszło mi te okna umyć. Każda z nas chyba wie, że sztuczny śnieg jest najgorszą rzeczą, jaką można zmywać z okna. W tym roku okna ozdobiliśmy silikonowymi płatkami śniegu (klik), które możemy w dowolnym momencie ściągnąć i przesunąć w inne miejsce na oknie. Uważam, że to bardzo praktyczne rozwiązanie – efekt właściwie identyczny, a sprzątania nie będzie!

Na ścianie pojawiły się girlandy “Czekając na Mikołaja” i srebrne gwiazdki, a także urocze płatki śniegu, które są różnej wielkości. Chcąc uniknąć tandetnego efektu zdecydowałam się na dekorację tylko jednej ze ścian pokoju – tej, która jest najbardziej widoczna, kiedy leżymy w łóżku. Koniec końców planuję odczepić srebrne gwiazdki z sufitu i zamocować je wokół ramy łóżka, równolegle z białymi lampkami – efektem z pewnością się z Wami podzielę.


Pakowanie prezentów i dekoracje stołu

Przyznaję się bez bicia – częściej pakuję prezenty, niż je dostaję, a szczególnie w okresie świątecznym. I niestety tak to już ze mną jest, że bardzo dbam o to, aby pakowane przeze mnie prezenty miały nie tylko fajną zawartość, ale i by samo opakowanie ładnie się prezentowało. Obecnie w PartyBox znajdziecie całą masę papierów, wstążek, naklejek i bilecików do prezentów. Wszystkie są tak urocze, że naprawdę ciężko mi było wybierać. Ostatecznie jednak zdecydowałam się na czarne papiery, po których można pisać załączoną kredą (klik). Z kolei wśród bilecików i wstążek, moje typy to: Przytulne ŚwiętaChristmas MetallicsŚwięta i złoty zestaw do pakowania. Do dekoracji stołu wybrałam obrus w śnieżynki, serwetki i świecznik z serii NORDIC, kubeczki Mikołaj i Przyjaciele, srebrne podkładki z linii SPARKLE i tacę do serwowania w kształcie gwiazdki w kolorze złotym. Wszystkie świąteczne zdjęcia nabiorą magii dzięki konfetti Christmas Time, a pierniczki udekorowaliśmy przy pomocy zestawu posypek cukrowych Święta (niebawem pokażę Wam je wraz z przepisem, gdzie ciasto miksujemy, a nie ugniatamy!)


Niespodzianka!

Lubię ten przedświąteczny czas, te przygotowania, dekorowanie, pieczenie pierników. Przyznam jednak, że wszystko to jest dla mnie magiczne tylko dzięki Kubie – to jego uśmiech utwierdza mnie w przekonaniu, że naprawdę warto poświęcić na to wszystko czas właśnie po to, aby pokazać dziecku magię świąt.

PartyBox chcąc umilić Wam świąteczne przygotowania przygotowało dla Was specjalny kod, który obniży Wasze zamówienie o 10%! Kod kubus10 jest ważny do 15 grudnia, a naprawdę jest w czym wybierać!

Leave a Response