ZABAWA

KAZOOLOO

Mama Kubusia703 views


Wirtualna rzeczywistość coraz szerzej wkracza do gier dostępnych na konsole i rewolucjonizuje świat rozrywki. Trójwymiarowy obraz w połączeniu z dźwiękiem, 3D i technologią śledzenia ruchów różnych części ciała sprawiają, że technologia AR zdobywa popularność w piorunującym tempie. Zdaniem ekspertów w ciągu najbliższych kilku lat większość gier będzie wykorzystywała rzeczywistość wirtualną lub rozszerzoną. Kazooloo jest propozycją idealnie wpisującą się w ten trend.

KAZOOLOO

Kazooloo to zaproszenie do zabawy w wirtualnej rzeczywistości – dzięki temu świat fantasy ożywa wraz ze smokami i robotami pojawiającymi się przed graczem. Celem gry jest pokonanie smoków i potworów, które będą próbowały zniszczyć gracza. Rozgrywkę uatrakcyjniają trzy różne tryby gry, które są do wyboru i mnóstwo poziomów. Dzięki temu jest to interesująca propozycja dla mniej i bardziej zaawansowanych graczy. Dzięki funkcji Multiplayer w grze może brać udział kilka osób.

Do gry potrzebne są jedynie: dysk KazooLoo i urządzenie mobilne (smartfon czy tablet), na którym należy zainstalować dedykowaną tej grze aplikację. Gra bez problemów współpracuje z urządzeniami apple oraz działającymi w oparciu o system android. Należy tylko zadbać, aby urządzenie posiadało co najmniej: procesor Dual Core (1.0 GHz lub wyższy), 1GB raM, tylną kamerę. Aby wejść do świata Kazooloo, należy zeskanować dysk do urządzenia mobilnego i można już walczyć ze stworami, potworami, czy robotami. Niestety, nie będzie to proste, ponieważ będą atakować, jeśli nie będziemy się ruszać. Klejnoty zebrane g(dy gracz przechodzi kolejne poziomy) pomagają odblokować większą i lepszą broń. Uczestnik zabawy strzela używając tabletu lub telefonu. Przeciwnicy atakują jednak bardzo szybko, dlatego należy uciekać po pokoju, aby uniknąć obrażeń.

Terminy „bitwa”, czy „walka” są tu umowne – w grze chodzi o emocje i zabawę. Nie promuje się tu przemocy, nie ma też żadnych drastycznych scen, czy elementów (jak na przykład) krew. Pod płaszczykiem mocnej rozrywki kryją się walory edukacyjne. Dziecko ćwiczy koordynację ruchowo-wzrokową i spostrzegawczość, a by pokonać wroga musi być skoncentrowane.

Warto podkreślić, iż jest to gra, które premiuje ruch. Jeśli bowiem gracz nie będzie się ruszał zostanie w szybkim czasie pokonany. Kazooloo jest doskonałym produktem, który ma wysoki potencjał odsprzedażowy i jest propozycją, która łączy tradycyjną zabawę z nowoczesną technologią. Na stronie gonzotoys.pl można znaleźć m.in. film prezentujący przykładową bitwę. Efekt jest imponujący, a o taki chodzi wybierając prezenty dla dzieci.

Więcej szczegółów:
https://www.facebook.com/Kazooloo-Game-Polska-160657544559737/
https://www.instagram.com/kazooloo_game_poland/

Leave a Response