ZABAWA

Szczenniaczek Uczniaczek – nowa wersja światowego bestsellera

Mama Kubusia576 views

Mięciutki, zawsze uśmiechnięty, doskonały kompan dziecięcych zabaw. O kim mowa? To Szczeniaczek Uczniaczek marki Fisher-Price®, który od lat podbija serca milionów rodziców i maluszków na całym świecie, bawiąc i ucząc szkraby. Teraz wraz z Siostrzyczką Szczeniaczka pojawia się w odświeżonej odsłonie, z nową dawką edukacyjnych zabaw. To wspaniały kandydat na najlepszego przyjaciela Twojego maluszka!


Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka to miękkie i miłe w dotyku pluszaki, które swym sympatycznym wyglądem zapraszają najmłodszych do fantastycznej zabawy, odkrywania oraz nauki! Interaktywne przytulanki nagradzają działania malucha ciekawymi słówkami, wypowiedziami i rytmicznymi edukacyjnymi piosenkami. Naciskając łapki, stopę, serduszko lub ucho pieska, dziecko poznaje ponad 100 pierwszych słów, kolory, litery, nazwy części ciała i nie tylko!

Czym najnowsza wersja zabawki różni się od bestsellerowego poprzednika?

To, co najbardziej widoczne – to zmiana w wyglądzie. Nowe zabawki są nawet jeszcze bardziej mięciutkie, mają też inne kolory łapek i stópek, a także barwne ubranka, z których wyłania się funkcjonalne serduszko. Supernowością jest to, że serduszko świeci na wiele kolorów. Ale to nie koniec! Serduszko podświetla się dokładnie na taką barwę, o której mówi lub śpiewa Szczeniaczek! Dzięki temu maluszkowi jeszcze łatwiej nauczyć się nazw kolorów. Ta wersja zabawek posiada także nowe wypowiedzi i piosenki, które zachęcają malucha do zabawy – w tym ulubioną, popularną w Polsce piosenkę „Pieski małe dwa”. Gdy Szczeniaczek czy Siostrzyczka wykonują wesoły utwór, nawet rodzice nie będą mogli powstrzymać się od wspólnego nucenia.

Mądry Szczeniaczek dalej uczy też dzieci słuchania ze zrozumieniem i wykonywania poleceń. „Gdzie jest moja czerwona ręka”? Gdy maluch naciśnie na prawidłową część ciała, Szczeniaczek czy jego Siostrzyczka entuzjastycznie pochwalą maluszka, zachęcając go do dalszej zabawy. Tak jak w poprzedniej wersji, dzięki technologii „Poziomy Nauki” interaktywne treści można zmieniać w obrębie trzech poziomów, dopasowując je do zainteresowań oraz etapu rozwoju szkraba.

Najlepsza i najbardziej efektywna nauka to taka, która dostarcza dzieciom mnóstwo radości poprzez zabawę. Nowy Szczeniaczek Uczniaczek i Siostrzyczka Szczeniaczka swoim sympatycznym wyglądem, przemiłym głosem oraz ponad 75 dźwiękami, piosenkami i wypowiedziami zajmą maluszka na długie godziny wartościowej zabawy. W rytmie wesołych piosenek przekazują im w naturalny i przyjazny sposób podstawową wiedzę o otaczającym świecie. Do tego są tak mięciutcy, że ciągle chce się ich przytulać! Kto by nie chciał mieć takich przyjaciół?


Zabawka dla dzieci w wieku 6–36 miesięcy.

Więcej o marce Fisher-Price® można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:
www.fisher-price.com/pl
https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand
https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

Leave a Response