Co mogą oznaczać dla Ciebie godziny lustrzane?

godziny lustrzane

Czy zastanawialiście się kiedyś nad znaczeniem powtarzających się na wyświetlaczu zegarka liczb? Okazuje się, że godziny lustrzane, takie jak 00:00, 11:11, 13:13, 21:21 i inne tego typu, mają niezwykłe znaczenie w numerologii. Spoglądając mimochodem na zegarek, na którym właśnie wyświetla się tzw. godzina lustrzana, dostajemy bowiem zaszyfrowaną wiadomość od losu. Co takiego wszechświat chce nam w ten sposób przekazać?

Powtarzające się liczby

Numerologia zajmuje się badaniem znaczenia liczb i opiera się na przekonaniu, że liczby przypisane osobom czy też obiektom mają wpływ na ich losy. Każda godzina to zestawienie dwóch liczb. Jeśli liczby odpowiadające godzinie i minutom są takie same, mamy do czynienia z godziną lustrzaną. Zgodnie z numerologią to magiczne zestawienie jest wiadomością, za pomocą której wszechświat, Anioł Stróż czy też los chce nam przekazać coś ważnego. Nie chodzi o to, żeby wpatrywać się w zegarek, wyczekując pojawienia się bliźniaczych liczb. Jeśli jednak spoglądając na niego mimochodem, zobaczymy jedną z takich kombinacji — zwłaszcza jeśli ma to miejsce kilka razy w krótkim czasie — to znak, że Ktoś lub Coś próbuje przekazać nam zaszyfrowaną w ten sposób wiadomość.

Godziny lustrzane nazywane są też godzinami anielskimi lub liczbami anielskimi. Ich znaczenie opiera się na numerologii oraz angelologii, czyli tej części teologii, która zajmuje się aniołami. Co bliźniacze liczby widywane na zegarku mają wspólnego z aniołami? Otóż poszczególne godziny lustrzane mają przypisane określone znaczenie. Każda z nich to inny komunikat odnoszący się do naszego życia. Lustrzane godziny – znaczenie tych godzin jest nie bez znaczenia. Zgodnie z tym, co głosi angelologia, różne godziny przypisane są różnym aniołom, do których też można zwrócić się o wsparcie w określonym czasie i sytuacji. Niezależnie od tego, czy bliźniacze liczby na zegarku wytłumaczymy sobie wyłącznie za pomocą ich numerologicznego znaczenia, czy odwołamy się do wiary w anioły, komunikaty zawarte w liczbach mają podobne znaczenie. Nieważne więc czy bardziej wierzymy w liczby, czy w anioły, wiadomość jest właściwie taka sama. Odpowiednia interpretacja godzin lustrzanych moze pomóc Ci zinterprestować źródło problemów.

Idea synchroniczności

Zanim jednak przejdziemy do znaczenia poszczególnych godzin, warto zaznaczyć, że teoria synchroniczności ma swoje miejsce również w nauce. Zdarza się, że sen, który nam się przyśnił miał później odbicie w rzeczywistości, albo nieoczekiwanie materializuje się jakaś myśl, która towarzyszyła nam od jakiegoś czasu — to właśnie synchroniczność zdarzeń. Twórcą idei synchroniczności jest Carl Gustaw Jung — szwajcarski psycholog i psychiatra, twórca między innymi psychologii głębi, zajmującej się badaniem podświadomości i nieświadomości. Ideę synchroniczności opracował razem z noblistą, szwajcarskim fizykiem, Wolfgangiem Pauli. Według twórców zjawisko to polega na współwystępowaniu zdarzeń mających miejsce w ludzkiej psychice (przeczucia, sny, wrażenia) ze zdarzeniami występującymi w rzeczywistości. Dla konkretnej osoby zdarzenia z tych dwóch wymiarów powinno łączyć znaczenie. Na gruncie nauki narzędziem wydobywającym te znaczenia na światło dzienne jest właśnie psychologia i stosowane w niej metody.

Jak widać, synchroniczność zdarzeń, podświadomość i próby zgłębiania zagadnień metafizycznych już dawno interesowały badaczy różnych dziedzin — religii, filozofii, fizyki, psychologii i innych. Doświadczanie synchroniczności dla wielu ciągle jest zagadką, którą niezależnie od metody warto mimo wszystko tłumaczyć przez pryzmat życia i doświadczeń konkretnej osoby.

Lustrzane godziny — znaczenie

Nie zagłębiając się zbytnio w teorie naukowe, wróćmy do znaczenia godzin lustrzanych. Każda z takich bliźniaczych par liczb to konkretny przekaz:

00:00 — nowy początek, nie bój się podjąć ważnej życiowej decyzji.

01:01 — miłość jest blisko, ktoś jest w tobie zakochany.

02:02 — pracuj nad sobą. Ta godzina oznacza też, że ktoś coś przed tobą ukrywa.

03:03 — nieufność, ktoś z twojego otoczenia nie życzy ci dobrze.

04:04 — zadbaj o swoje zdrowie.

05:05 — uważaj na bliską osobę, która jest w tobie zakochana.

06:06 — potrzebujesz czasu dla siebie i miłości do samego siebie.

07:07 — twoje pragnienia niedługo się spełnią.

08:08 — ostrożność, nie ufaj wszystkiemu, co widzisz.

09:09 — znajdź czas dla siebie.

10:10 — to dobry moment na zmianę otoczenia.

11:11 — odetchnij od stresujących zdarzeń.

12:12 — to moment na wypowiedzenie życzenia, na pewno się spełni.

13:13 — zmiana, to o czym marzysz, wkrótce się spełni.

14:14 — sygnał do zmiany, pozbądź się toksycznych ludzi i sytuacji ze swojego otoczenia.

15:15 — były partner myśli o tobie.

16:16 — wyrzuć z siebie negatywne emocje, pozbądź się negatywnej energii.

17:17 — problemy w relacjach z bliskimi. Oznacza także dobry czas na uruchomienie wyobraźni.

18:18 — daj się ponieść uczuciom i swojej intuicji.

19:19 — spróbuj znaleźć w sobie więcej cierpliwości.

20:20 — twoja miłość jest odwzajemniona.

21:21 — sukces, wkrótce wydarzy się coś wspaniałego.

22:22 — skontaktuje się z tobą ktoś wyjątkowy, a to, co robisz, nabierze sensu.

23:23 — zacznij wierzyć w siebie i naucz się słuchać.

Godziny lustrzane prowadzą przez los

Kiedy spoglądając na zegar, widzimy lustrzaną godzinę, może nam towarzyszyć dziwne uczucie. Nawet nie zastanawiając się nad tym, czujemy się trochę nieswojo. Można spróbować zinterpretować te uczucia przez pryzmat tego, w co wierzymy albo tego, czego aktualnie doświadczamy w życiu. Anielskie godziny niosą pozytywne przesłanie, a komunikaty w nich zawarte próbują zwrócić uwagę na ważne aspekty naszego życia i wydarzenia czy myśli, które aktualnie zaprzątają nam głowę. To pewnego rodzaju wskazówki, które w trudnych chwilach mogą być drogowskazem podpowiadającym kierunek, w którym powinniśmy podążać. Często pojawiają się w trudniejszych chwilach naszego życia, gdy czeka nas na przykład podjęcie ważnej decyzji. Niezależnie od tego, czy wierzymy w anioły, oddziaływanie wszechświata czy zapisany gdzieś w gwiazdach los, widząc na zegarku specyficzne zestawienie cyfr, warto zawarty w nich komunikat odnieść do własnych życiowych doświadczeń i otworzyć się na działanie tego, co niewidzialne.