Tomek i przyjaciele – pomysł na urodziny dziecka

tort tomek i przyjaciele

Organizujesz urodziny swojego dziecka w domu? Twoja pociecha uwielbia oglądać serię Tomek i przyjaciele? Urodziny to bez wątpienia bardzo ważna uroczystość w życiu rodziny, szczególnie dla dzieci. Głównym punktem imprezy jest oczywiście tort. Ciekawą propozycją dla najmłodszych miłośników bajki Tomek i przyjaciele, jest tort ozdobiony motywami w niebiesko-czarno-czerwonej kolorystyce i z wizerunkiem głównego bohatera.

 Wymarzony tort urodzinowy dla dziecka

Uroczystość urodzinowa to doskonały moment na wykonanie tortu z motywami i ozdobami prezentującymi ulubionych bohaterów bajek, filmów lub gier. Pyszne ciasto z kremem i dodatkami uświetni i osłodzi każdy jubileusz. Najczęściej wybieranym przez najmłodszych smakiem tortu na urodziny, jest oczywiście czekoladowy, chociaż truskawkowe lub waniliowe mają także zwolenników. Jeśli chodzi o wybór jego kształtu, najpopularniejszym jest tort okrągły.

Wygląd ciasta jest równie ważny, a efektownie ozdobiony tort z Tomek i przyjaciele, z pewnością zrobi wspaniałe wrażenie na gościach i uczestnikach imprezy urodzinowej. Dzięki szerokiej dostępności w sklepach kolorowych pisaków i barwników do mas można z łatwością uzyskać barwy i motywy nawiązujące do bohaterskiej lokomotywy i jej przyjaciół

Tort Tomek i przyjaciele bez masy cukrowej

Dla osób, które nie mogą lub nie chcą przesadzić z cukrem, dobrym rozwiązaniem będzie torcik Tomek i przyjaciele bez masy cukrowej. Urodzinowy tort Tomek i przycjaciele bez masy cukrowej dla dzieci można udekorować nie tylko masą cukrową, ale także bitą śmietaną, kremem śmietankowym, owocami lub opłatkiem, czyli papierem cukrowym z nadrukiem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Pozwala na wykonanie i przeniesienie oryginalnych grafik, motywów lub zdjęć z bajki prosto na spód tortu. Pięknymi dodatkami, którymi z powodzeniem można ozdobić tort Tomek i przyjaciele będą także mini bezy, miniciasteczka, kolorowe miękkie cukierki lub draże, posypki oraz wiórki. Tak ozdobiony tort, pomimo braku w jego dekoracji masy cukrowej, będzie z pewnością równie piękny i atrakcyjny.